X Британсько-Український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії

На базі лікарні “Феофанія” пройде десятий Британсько-Український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії. Цього року симпозіум присвячено 100-річчю заснування НМАПО імені П. Л. Шупика. Щороку БУС збирає поднад 700 лікарів з усіх регіонів України та країн СНД і на сьогодняшній день вважається самим потужним і крупним анестезіологічним форумом в країні.

Симпозіум відбудеться 18 – 21 квітня 2018 року. До вашої уваги освіжаючий курс лекцій, доповіді провідних спеціалістів з різних країн. В конференції вже погодились прийняти участь 7 зарубіжних спікерів: професори, провідні лектори (senior lecturers) та лікарі-консультанти з Великобританії, а також доповідачі Італії, Німеччини, США. Всі доповіді іноземних спікерів будуть з перекладом на українську мову.

Як і на попередніх британсько-українських симпозіумах, 18.04.18 по обіді та 19.04.18 зранку буде проводитись рефрешер-курс. Семінари та воркшопи будуть проводитися 19-20.04.18. В суботу (21.04) у першій половині дня відбудуться додаткові майстер-класи.

Симпозіум внесено до Реєстру конгресів, з’їздів, науково-практичних конференцій у 2018 р.

Після закінчення Конференції видається сертифікат учасника.

Програма симпозіума: Programme_BUS10_ukr

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910