У єдності – наша сила!

22 лютого 2023 р. на базі КЛ «Феофанія» відбулась урочиста передача у користування лікарні УЗД апарату «Venue go» благодійним фондом «Всеукраїнська фармацевтична палата – єдина європейська родина» Чешська Республіка Charitable foundation «All-Ukrainian pharmaceutical chamber – united European family» Czech Republic. УЗД апарат «Venue go» дає змогу спростити обстеження та, завдяки унікальному адаптивному дизайну, використовувати його у центрі анестезіології та інтенсивної терапії, а також в операційній.

На офіційній частині передачі УЗД обладнання були присутні: Президент Фонду, Член Ради МФФ(FIP) – Олег Клімов, головний лікар Клінічної лікарні «Феофанія» – Ігор Семенів, заступник головного лікаря з медичної частини – Андрій Строкань та керівник Центру анестезіології та інтенсивної терапії – Володимир Марцинів.

Також, на зустрічі, президентом фонду Олегом Клімовим була презентована гуманітарна місія Фонду в Україні, яка передбачає:

  • створення прозорої та ефективної моделі відстеженняусього ланцюга гуманітарного вантажу, починаючи з погодження доцільності його закупівель з МОЗ України, регіональними управліннями охорони здоров’я;
  • створення безпекового супроводу гуманітарних вантажів до кінцевих отримувачів;
  • отриманням детальної інформації, щодо обліку гуманітарних вантажів та ефективності їх використання.

На сьогодні, за гуманітарною програмою Фонду, для  забезпечення потреб закладів охорони здоров’я, в Україну було поставлено 8 апаратів штучної вентиляції легень «Bellavisna, 1000 intensive care», 1 УЗД апарат «Venue go».
Головними донорами Фонду – є члени МФФ(FIP) – які, коштом благодійних внесків своїх членів, сформували бюджет Фонду на 2022 р. Наразі, командою Фонду спільно з керівництвом МФФ(FIP) та низкою колег із різних куточків світу ведеться робота з пошуку донорів для фінансування бюджету Фонду на 2023 р.

Лікарня «Феофанія» висловлює щиру подяку «Всеукраїнській фармацевтичній палаті – єдина європейська родина» Charitable foundation «All-Ukrainian pharmaceutical chamber – united European family» та особисто президенту Фонду, Члену Ради МФФ(FIP) Олегу Клімову за надане обладнання, підтримку та розширення змоги надавати якісну медичну допомогу ще більшій кількості пацієнтів. У єдності – наша сила!

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910