Пластичні операції сечоводу та уретри

В Центрі урології та онкоурології виконують пластичні операції при стриктурах (звуженнях) сечоводу або уретри. Тактика лікування стриктур залежить від ступеня звуження просвіту сечоводу або уретри та від її протяжності.

Бужування або дилятація. Метод вибору лікування коротких стриктур, коли їх розширюють холодним інструментом – бужем.

Коли бужування або дилятація неефективні, проводять пластично-реконструктивні операції. Якщо це сечовід, його дефект, в залежності від протяжності, можуть заміняти сегментом тонкої кишки при тотальному ушкодженні сечоводу. Можуть використовувати стінку сечового міхура при стриктурах нижньої частини сечоводу, або частину ниркової миски при пластиці звужень мисково-сечовідного сегменту. З цих тканин формують ту частину сечоводу, якої не вистачає.

Букальна пластика протяжної стриктури уретри. Наші урологи володіють ювелірною майстерністю по виділенню епітелію зі щоки та імплантації його в тканину сечовипускного каналу. Це є одна з найпоширеніших методик з відновлення прохідності уретри при складних стриктурах цієї зони сечовипускного каналу.

Ви можете записатися на консультацію або обстеження через контакт-центр за тел: (044) 299-27-22 щоденно з 8:00 до 18:00.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910