Втручання на судинах серця через прокол на кисті

Майже всі втручання на судинах серця при таких захворюваннях, як інфаркт міокарда, стенокардія, ішемічна хвороба серця, ми проводимо через маленький прокол на кисті.

У Феофанії ми широко застосовуємо метод ротаційної дезобструкції кальцинованої коронарної судини (Rotablation) перед імплантацією стента для зменшення ризику рестенозу (повторного звуження). Це обладнання досить специфічне і раніше потребувало робити прокол на нозі, але ми вперше в Україні виконали цю операцію через маленький прокол на кисті в дистальному відділі променевої артерії.

Пацієнт після такого втручання самостійно ходив по палаті вже через 2 години і був виписаний до роботи через 1 добу.

Виконання коронарного стентування через дистальну променеву артерію (маленький прокол на кисті) в Центрі невідкладної та інтервенційної кардіорадіології під керівництвом Денисова Святослава Юрійовича стало основним методом лікування хворого із стенокардією або інфарктом міокарда.

Втручання на судинах серця через прокол на кисті – це світовий тренд, який активно поширюється всім світом і в Україні. Значні переваги цього методу – це зменшення ризику кровотечі та швидка активізація хворого з захворюванням серця.

  • Share this post

Previous Article Trust me, I'm a Urologist
Next Article Е-лікарняні

Comments

Comments are closed.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910