День боротьби з інсультом

Як допомогають при інсульті в Феофанії?

В лікарні «Феофанія» створений Інсультний центр, керівником якого є Лебединець Дмитро Володимирович, в якому цілодобово (24/7/365) надається всеохоплююча допомога пацієнтам з інсультом.

При поступленні пацієнта оглядає лікар-невропатолог, після чого виконують нейровізуалізацію (СКТ головного мозку з СКТ-ангіографією судин шиї та голови та, за потреби, з СКТ-перфузіографією головного мозку, або МРТ головного мозку), що дозволяє визначити тип інсульту та необхідність проведення реваскуляризаційних втручань, а також необхідність консультації лікаря-нейрохірурга.

Всі лікарі та медичні сестри пройшли навчання та мають досвід проведення системної тромболітичної терапії (розчинення тромбу) при ішемічному інсульті (протягом перших 4,5 годин від часу виникнення симптомів, та, за даними СКТ-перфузіографії, протягом 24 годин).

За наявності оклюзії великої мозкової судини при ішемічному інсульті цілодобово у лікарні доступна можливість механічного видалення тромбу інтервенційними нейрорадіологами протягом перших 24 годин від часу виникнення симптомів.

Якщо у пацієнта виявлений геморагічний інсульт, то він одразу оглядається лікарем-нейрохірургом для визначення необхідності операції.

За необхідності забезпечення седації або за умови порушення свідомості пацієнту завжди готові допомогти лікарі-анестезіологи відділення анестезіології та інтенсивної неврології.

Надалі в лікарні «Феофанія» забезпечується професійний догляд медичними сестрами та початок реабілітації із залученням мультидисциплінарної реабілітаційної команди, до складу якої входять фізичні терапевти, логопед та психолог.

Лікарня «Феофанія» – це унікальне поєднання всіх необхідних для лікування інсульту умов та можливостей із залученням спеціалістів, які цілодобово готові надавати допомогу пацієнтам.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910