Дослідження сну

В Центрі респіраторної медицини та алергології ми пропонуємо нашим пацієнтам дослідження сну за допомогою апарату Alice Night One. Від дозволяє проводити домашнє тестування на наявність епізодів апное та гіпопное.

Обструктивне апное значно погіршує контроль артеріальної гіпертензії, являється основною причиною денної сонливості, що призводить до підвищення ризику автомобільних аварій, втрати працездатності, сексуальної дисфункції. Пацієнти з СОАС страждають на підвищену дратівливість, тривожність, схильні до депресії, знижуються інтелектуальні здатності.

На сьогодні існують портативні системи моніторингу сну пацієнта, які можна проводити вдома. Для цього немає потреби перебувати в спеціалізованій палаті дослідницького центру. І це суттєва перевага таких методик. Отримані в результаті такого дослідження дані дають достатньо інформації для діагностики апное-гіпопное, для розрахунку необхідних індексів і для надання пацієнту рекомендацій щодо необхідної терапії.

В разі виявлення складних порушень сну, пацієнта скеровують на полісомнографію – так звану «лабораторію сну». Під час діагностичної ночі в спеціалізованій палаті проводиться комплексне моніторування стану пацієнта під час сну з відео та аудіо контролем. Це «золотий стандарт» діагностики СОАС.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910