Досвід відвідування лікарні Феофанія

  • Home
  • Досвід відвідування лікарні Феофанія

Поділіться Вашим враженням від відвідування лікарні Феофанія

Лікарня Феофанія проводить опитування пацієнтів, яким було надано медичну допомогу, а також відвідувачів. Ми будемо вдячні за залишений відгук. Ваш досвід, оцінки та коментарі допоможуть покращити надання послуг лікарнею, зробити перебування пацієнтів та відвідувачів комфортним і безпечним, а медичну допомогу більш ефективною.

Політика лікарні вимагає дуже відповідального ставлення до персональної інформації, і тому ми просимо надати Ваші дані виключно з метою, щоб ми могли зв'язатися з Вами та надати роз'яснення стосовно коментарів які Ви можете залишити при оцінці якості лікарні.

Ми будемо вдячні за приділені Вами декілька хвилин для виставлення оцінок та коментарі за наступними категоріями.

4. Стать (обов'язково) жіночачоловіча
10.1. Чистота території 10.2. Зручність добирання/паркування 10.3. Комфорт у палаті 10.4. Комфорт у відділеннях (коридорах, холах) 10.5. Ваш коментар, відгук або побажання щодо чистоти та зручностей у лікарні. Опишіть наскільки просто або складно було добратися до лікарні, знайти місце для паркування (якщо Ви приїхали на власному авто), на скільки Вам сподобалась територія лікарні, чи легко було знайти необхідний кабінет або відділення. З якими неочікуваними ситуаціями Вам довелось стикнутися. Що, на Вашу думку, можно покращити для зручності пацієнтів та відвідувачів. 11.1. Інформація на сайті лікарні www.feofaniya.org 11.2. Інформація на сторінці Facebook www.facebook.com/FeoHospital 11.3. Інформація надана по телефону контакт-центром 11.4. Ваш коментар, відгук або побажання щодо покращення інформації про лікарню. Опишіть чи Ви змогли знайти (отримати) достатньо інформації при плануванні Вашого візиту до лікарні за телефоном або в мережі Інтернет на офіційному сайт лікарні та на сторінці у Facebook. Яку ще інформацію, на Вашу думку, необхідно додати. 12.1. Ввічливість персоналу 12.2. Тривалість очікування при поступленні/оформленні 13.1. Лікуючий лікар достатньо приділяв уваги (підходив протягом дня, відповідав на запитання) 13.2. Лікар зрозуміло пояснив Ваше захворювання, тактику лікування, ризики або побічні ефекти та надав рекомендації з догляду та реабілітації 13.3. Ваш коментар, відгук або побажання щодо роботи лікуючого лікаря та керівника відділення. 14.1. На скільки тривалість лікування відповідала Вашим очікуванням 14.2. На скільки вартість лікування відповідала Вашим очікуванням 14.3. Забезпечення ліками/медичними розхідними матеріалами 14.4. Якість харчування 15. Залиште будь-які коментарі, подяки або пропозиції, якими Ви бажаєте поділитися з адміністрацією лікарні. Це можуть бути побажання щодо покращення сервісу, території, подяка медичному персоналу, тощо.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910