Публічний договір приєднання (Публічна оферта)

 • Home
 • Публічний договір приєднання (Публічна оферта)

Публічний договір приєднання

(Публічна оферта)

 1. Цей Договір приєднання (також вважається, що це публічна оферта) (далі – договір або оферта) укладається між надавачем послуг з домашнього телеконсультування (далі – онлайн-консультація) – Клінічною лікарнею «Феофанія» ДУС та користувачами, які прийняли рішення про отримання послуги з онлайн-консультації шляхом приєднання до даної оферти (тобто прийняттям та погодженням з усіма умовами, правами та обов’язками).
 2. Приєднуючись до оферти, Ви повністю розумієте, що інформація, надана Вами під час онлайн-консультації може бути недостатньою для встановлення остаточного діагнозу та призначення лікування.
 3. Ви приймаєте той факт, що онлайн-консультація не встановлює остаточний діагноз, оскільки це може потребувати додаткового обстеження у КЛ «Феофанія» ДУС, іншому закладі охорони здоров’я та/ або попереднього звернення до сімейного лікаря з метою проведення інструментальних методів дослідження для встановлення остаточного діагнозу, направлення до іншого спеціаліста та призначення лікування.
 4. Ви погоджуєтесь, що онлайн-консультація проводиться за попереднім записом не раніше наступного дня від дня попереднього запису та після проведення попередньої оплати замовленої послуги не пізніше ніж за дві години до початку онлайн-консультації.
 5. Ви погоджуєтесь здійснити попередню оплату онлайн-консультації згідно з тарифами, вказаними у розділі “Тарифи на платні медичні послуги” на сайті КЛ «Феофанія» ДУС https://feofaniya.org/wp-content/uploads/2019/11/price.pdf.
 6. Ви погоджуєтесь, що оплата після проведення онлайн-консультування не може бути повернена пацієнту, окрім випадків, коли таке консультування не відбулося.
 7. Приєднуючись до оферти, Ви вважаєтесь таким (ою), що підписали цей договір (приєднались до нього), повністю берете на себе виконання всіх прав, обов’язків та ризиків, визначених в цьому договорі, та погодились прийняти всі умови цього договору (оферти).
 8. Ви надаєте свою згоду Клінічній лікарні «Феофанія» ДУС на збирання, реєстрацію, зберігання, використання, передачу, адаптування, вилучення (далі – обробку) Ваших персональних даних.
 9. Метою використання вказаних персональних даних є аналіз стану пацієнта та надання висновку спеціаліста щодо можливого захворювання.
 10. Ви підтверджуєте, що ознайомились зі змістом та належним чином повідомлені про обробку персональних даних відповідно до Повідомлення про обробку персональних даних.
 11. Мета та умови обробки персональних даних Вам зрозумілі та Ви погоджуєтесь з ними.
 12. Підписуючи даний договір (приєднуючись до нього шляхом направлення запиту на проведення онлайн-консультації), Ви, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» як суб’єкт персональних даних, надаєте Клінічній лікарні “Феофанія” ДУС, як володільцю персональних даних, свою добровільну, інформовану та однозначну згоду на:

12.1. Обробку своїх персональних даних (у тому числі медичних та біометричних) в обсязі, визначеному в пункті 4 Повідомлення про обробку персональних даних при користуванні послугою онлайн-консультації, відповідно до мети обробки (збору) персональних даних, визначеної в Повідомленні про обробку персональних даних.

12.2. На передачу Ваших персональних даних Клінічній лікарні «Феофанія» ДУС по відкритих каналах зв’язку мережі Інтернет.

12.3. Використання Ваших персональних даних в обсязі, визначеному в пункті 4 Повідомлення про обробку персональних даних, що передбачає будь-які дії володільця персональних даних щодо обробки цих даних, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права обробки персональних даних іншим суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними (стаття 10 Закону України «Про захист персональних даних»);

12.4. Поширення Ваших персональних даних в обсязі, визначеному в пункті 4 Повідомлення про обробку персональних даних, що передбачає дії володільця персональних даних щодо передачі відомостей про фізичну особу (стаття 14 Закону України «Про захист персональних даних»);

12.5. Доступ третіх осіб до Ваших персональних даних в обсязі, визначеному в пункті 4 Повідомлення про обробку персональних даних (стаття 16 Закону України «Про захист персональних даних»).

 1. Згідно з цим договором, персональні дані можуть передаватися до/ з інших електронних інформаційних ресурсів виключно з метою їх обробки (збору), визначеною в пункті 5 Повідомлення про обробку персональних даних без додаткового повідомлення суб’єкта персональних даних про таке передання. Персональні дані можуть передаватися третім особам, визначеним в пункті 6 Повідомлення про обробку персональних даних.
 2. Ваша згода на обробку персональних даних не поширюється на дії з обробки персональних даних, що здійснюються іншими володільцями та розпорядниками персональних даних, яким Клінічна лікарня «Феофанія» ДУС передає персональні дані для досягнення мети їх обробки (збору), визначеної в Повідомленні про обробку персональних даних.
 3. Ви надаєте згоду на обробку персональних даних Вами на строк, необхідний для досягнення мети обробки (збору) персональних даних, визначеної в пункті 7 Повідомлення про обробку персональних даних.
 4. Ви надаєте згоду на обробку персональних даних з моменту приєднання до цього договору шляхом направлення запиту на проведення онлайн-консультації.
 5. Право направлення запиту на проведення онлайн-консультації мають громадянин віком від 18 років.
 6. Ви можете запросити видалення переданих даних та заборонити їх обробляти чи зберігати, відправивши нам листа на електронну пошту info@feofaniya.org.
 7. Клінічна лікарня «Феофанія» може змінити даний договір без будь-яких спеціальних повідомлень, нова редакція набирає чинності з моменту її розміщення на сайті https://feofaniya.org, якщо інше не передбачено новою редакцією договору.
 8. Якщо Вам зрозумілі всі умови цього договору та Ви погоджуєтесь їх виконувати, тоді натисніть кнопку «Прийняти». Якщо Ви маєте заперечення або не погоджуєтесь з викладеними умовами (повністю або частково) – Ви не повинні приймати умови договору.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910