«Ревматологія-драйв» – обмін досвідом

Незважаючи на війну та суворі виклики сьогодення наші лікарі продовжують ділитись досвідом та власними напрацюваннями. 12 жовтня на базі лікарні «Феофанія» відбулась науково-практична конференція «Ревматологія-драйв: патологія суглобів». Усі зареєстровані слухачі мали змогу дивитись її наживо на платформі YouTube. Трансляція заходу тривала 6,5 годин.

Дякуємо нашим лікарям та запрошеним спікерам за цікаві доповіді та можливість детально обговорити актуальні питання суглобової ревматології. Зокрема, на конференції було розглянуто сучасні можливості діагностики, безпечну терапію лікарськими засобами, новітні хірургічні методи лікування ревматичних захворювань. Лікарі вказали на зв’язок остеоартриту та мікробіоти та важливість дієтотерапії, закцентували на діагностичних підходах і тактиці лікування імунних тромбоцитопеній та ін.

Окрема подяка організаторам та партнерам за проведення і технічний супровід заходу. У такий складний час нам є чим пишатись, ставити нові амбітні цілі та досягати їх.

Запис конференції можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=t102k7TTOZg

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910