Консультативна поліклініка

 • Home
 • Консультативна поліклініка

Інформація про відділення

 Консультативна поліклініка створена у 2011 році, є підрозділом Консультативно-діагностичного центру Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами, надає спеціалізовану та високоспеціалізовану амбулаторну консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам (у т.ч. на договірних засадах) для верифікації діагнозу та направлення на госпіталізацію у відділення і центри лікарні

Наша команда

(044) 299-49-10

Контактна інформація

Гордієнко Людмила Миколаївна

Гордієнко Людмила Миколаївна

Керівник Консультативно-діагностичного центру, завідувач Консультативної поліклініки

Консультативно-діагностичний центр. Консультативна поліклініка

(044) 299-49-10

Контактна інформація

Напрямки діяльності

Робота Консультативної поліклініки базується на дотриманні принципів доказової медицини та відповідності міжнародним стандартам надання медичної допомоги,  застосовується комплексний підхід щодо профілактики, діагностики та лікування кожного пацієнта. Особлива увага приділяється просвітницькій роботі, направленій на турботу про здоров’я пацієнта та дотримання принципів здорового способу життя.

 

Основними нашими цінностями є професіоналізм, індивідуальний підхід, уважність, доброзичливість та взаємна повага. У Консультативній поліклініці створено всі необхідні умови для зручного та комфортного перебування пацієнта у закладі. Відвідувачів Консультативної поліклініки зустрічають наші привітні адміністратори рецепції, які професійно скеровують та контролюють подальший шлях пацієнта.

За попереднім записом у Консультативній поліклініці лікарні «Феофанія» можна отримати:

  • консультації фахівців   згідго з графіком
  • лабораторну діагностику
  • інструментальну діагностику

Консультації проводять висококваліфіковані лікарі, кандидати і доктори медичних наук з багаторічним досвідом роботи.
Також у нас Ви маєте змогу отримати консультації дистанційно в режимі відеозв’язку:

  • Первинну консультацію (для пацієнтів, які мають результати досліджень з інших лікувальних закладів та виписки із медичної карти/ історії хвороби для отримання «другої думки»);
  • Повторну консультацію (для пацієнтів після очної консультації у наших фахівців/ проведеного лікування у лікарні «Феофанія» з метою додаткового обговорення результатів аналізів, подальшого коригування, призначення симптоматичного лікування, здійснення спостереження (моніторингу) лікуючим лікарем).

За короткий термін у Консультативній поліклініці пацієнт має змогу пройти повне обстеження та отримати вичерпну інформацію про стан свого здоров’я. У разі необхідності, після консультації, пацієнту може бути запропонована госпіталізація у відповідне відділення лікарні для проведення необхідного лікування.

 

Для зручності, дату та час Вашого візиту можна спланувати, зателефонувавши до Контактного центру лікарні за телефоном: (044) 299-49-10 щоденно з 08:00 до 18:00 (без вихідних).

Також Ви маєте змогу записатись на консультацію, надіславши запит на електронну пошту: info@feofaniya.org

Ми чекаємо Вас за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 21
Корпус № 2, I-й поверх, Консультативна поліклініка

Потурбуйтесь про себе та будьте здорові!

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910