Чи знаєте ви, що таке критична ішемія нижніх кінцівок?

Майже всі, чули такі медичні терміни, як атеросклероз судин, гангрена нижньої кінцівки та ампутація нижньої кінцівки.

Усі ці терміни пов’язані між собою та є ланками однієї хвороби. Однією з причин критичної ішемії нижньої кінцівки є атеросклероз, який веде до звуження та закриття внутрішнього просвіту артерій, що призводить до погіршення кровопостачання.

Симптомами критичної ішемії є постійний біль в нижній кінцівці під час ходи, поява виразок на стопі та гомілках.

Одним з основних методів діагностики критичної ішемії нижньої кінцівки є ангіографія.

Якщо втратити час та не лікуватись, то критична ішемія призводить до гангрени нижньої кінцівки, єдиним методом лікування якої є ампутація.

На базі центра невідкладної та інтервенційної кардіорадіології лікарні Феофанія впровадженні ефективні та сучасні методи діагностики та лікування критичної ішемії нижньої кінцівки.

Ендоваскулярно (без розрізу), лікарі центру проводять операції з реканалізації та балонної ангіопластики, стентування уражених судин, пацієнтам з критичною ішемією нижньої кінцівки. Завдяки чому відновлюється кровопостачання нижньої кінцівки та попереджується розвиток гангрени.

Запис на консультацію та огляд до завідувача центру Денисова Святослава Юрійовича та лікаря ординатора Матвієнко Олега Миколайовича за телефонами контакт-центру (044) 299-27-22.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910