Інтраопераційний нейромоніторинг

Нейрохірургічна операція при якій пацієнт залишається у свідомості й розмовляє з хірургом.
Інтраопераційний нейромоніторінг широко застосовується в розвинутих країнах світу при проведенні хірургічних втручань, а в деяких, як то США, входить в список обов’язкового обладнання нейрохірургічної операційної.

Центр нейрохірургії має можливість виконувати унікальні хірургічні втручання завдяки системі інтраопераційного нейрофізіологічного моніторингу останнього покоління ISIS Xpert 2018 р., що дозволяє нейрохірургу під час операції отримувати інформацію про стан критично важливих структур головного і спинного мозку пацієнта, що відповідають за чутливість, рухи, мову, ковтання та ін.

За допомогою спеціальних електродів та апаратури стає можливим відстежити функції, за які відповідає та чи інша ділянка мозку. Таким чином лікар-нейрофізіолог попереджає нейрохірурга про можливі ризики – це дозволяє забезпечити повноцінне життя для пацієнта після операції. Відсутність післяопераційного неврологічного дефіциту в оперованого пацієнта дозволяє активізувати його на наступний день після втручання та виписати із стаціонару в найкоротший термін.

Наявність системи інтраопераційного нейрофізіологічного моніторингу дозволяє пацієнтові буде впевненим, що його зір, слух, чутливість будуть збережені і він залишиться повноцінною людиною перенісши найскладнішу нейрохірургічну операцію.

 

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910