Консультація лікаря-гінеколога

Організм жінки – складна особлива і унікальна система – репродуктивні органи, шкіра і волосся, молочні залози, ендокринна система.

Стрес, з яким стикнулися жінки під час війни, міг вивести з рівноваги організм та спровокувати розлади або загострення жіночих захворювань.

Ми, колектив центру жіночого здоров’я, закликаємо жінок турбуватись про себе, дбати про своє здоров’я та при перших проявах або ознаках захворювань звертатись за консультацією до лікаря-гінеколога.

Особлива увага в центрі приділяється профілактиці та лікуванню онкологічних гінекологічних захворювань. В лікарні Феофанії є повний цикл медичної допомоги при гінекологічних онкологічних захворюваннях – хіміотерапія, променеве терапія, хірургічне лікування. Всі випадки раку або підозрі на рак розглядаються на мультидисциплінарному онко-консиліумі. А тактика лікування підбирається індивідуально для кожної пацієнтки.

Напрямки допомоги: маткові кровотечі, лікування неплідності, пухлини матки, пухлини та кісти яєчників, ендометріоз, поліпи, нетримання сечі, пролапс геніталій.

Ми виконуємо лапароскопічні, гістрескопічні та лапаротомічні операції, гінекологічні косметологічні естетичні операції.

Прийом проводиться в консультативній поліклініці. Запис на консультацію до гінеколога через контакт-центр лікарні.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910