Всеукраїнський центр радіо-хірургії

Інформація про центр

Всеукраїнський центр радіохірургії обладнаний найсучаснішою медичною апаратурою, за допомогою якої проводиться повна діагностика та лікування онкологічних захворювань. Також у центрі застосовуються новітні та передові технології для детальної  діагностики ракових пухлин та лікування раку зі збереженням здорових органів.

Структура центру:

  • Відділ ПЕТ-КТ
  • Відділення променевої терапії
  • Відділ виробництва радіофармпрепаратів

Відділ ПЕТ-КТ містить систему Biograph 64 True Point PET-CT (Siemens) – технологію, що поєднує два найсучасніших методи позитронно-емісійну томографію (ПЕТ) і комп’ютерну томографію (КТ). Це сучасний неінвазивний метод діагностики пухлин, який відноситься до методів ядерної медицини. За допомогою цього методу можливе відображення процесів обміну речовин в клітинах організму: високоактивні ракові клітини більш інтенсивно накопичують молекули глюкози низького ступеня радіоактивності і їх випромінювання з’являється на екрані ПЕТ у вигляді крапок, що світяться. Таким чином можна чітко розпізнати навіть міліметрові пухлинні структури. Метод ПЕТ використовується в онкології для ранньої діагностики ракових захворювань, оцінки поширеності пухлинного процесу та ефективності хіміо- і променевої терапії.

(066) 872-76-54

Телефон відділення

(044) 259-63-69

Телефон відділення

ВИКОРИСТАННЯ ПЕТ/КТ

  • Проведення діагностики пухлин різних локалізацій, у яких має місце підвищене включення ФДГ-18F у пухлинній тканині.
  • Визначення поширеності пухлинного процесу (стадіювання)
  • Визначення ступеня злоякісності новоутворень.
  • Оцінки реакції пухлини на проведене лікування, в тому числі проведення диференційної діагностики рубцевих змін і продовженого росту пухлин.
  • Виявлення продовженого росту і рецидивів новоутворень

Ознайомтесь з статтями про ПЕТ/КТ для більш детальної інформації.

Інформаційні матеріали

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910