Центр урології та онкоурології

Інформація про підрозділ та його історію

Центр створено у 1975 році.

В центрі урології та онкоурології надається спеціалізована медична допомога хворим із захворюваннями органів сечостатевої системи, як то злоякісні та доброякісні пухлини, сечокам’яна хвороба, аномалії розвитку органів сечостатевої системи, сечові нориці, ушкодження сечоводу, при патологіях зовнішніх статевих органів у чоловіків, при гострих та хронічних запальних захворюваннях.

Операційна Центру має сучасне обладнання, яке дозволяє виконувати операції будь якої складності як малоінвазивно (лапароскопічним доступом, ендоскопічно трансуретрально), так і відкритим доступом при неможливості малоінвазивного втручання.

У хворих на рак в центрі урології та онкоурології віддають перевагу органо-зберігаючим операціям, як то резекція нирки, резекція сечового міхура. Операції, які регулярно виконують включають лапароскопічну або відкриту резекцію нирки, лапароскопічну радикальну простатектомію, трансуретральну резекцію сечового міхура, біполярну резекцію доброякісної гіперплазії простати, радикальну нефректомію, тощо. При видаленні сечового міхура у хворого на рак,  проводять радикальну цистектомію з ортотопічною пластикою сечового резервуару з сегменту тонкого кишківника за методикою Studer.

Історії хвороби всіх пацієнтів на злоякісні новоутворення перед лікуванням в Центрі урології та онкоурології обговорюються на Мультидисциплінарному онкологічному консиліумі задля забезпечення найоптимальнішого алгоритму лікування хворого. Наша лікарня має повний цикл діагностичних та лікувальних можливостей для хворих на злоякісні новоутворення, а саме: онкохірургія, променева терапія, хіміотерапія, реабілітація.

Хворим на сечокам’яну хворобу в Центрі надається допомога у вигляді дистанційної екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії, інтракорпоральної контактної літотрипсії, а при великих коралоподібних каменях нирки - черезшкірна нефролітотрипсія.

При підозрі на рак передміхурової залози проводиться трансректальна біопсія простати під ультразвуковим контролем. При гідронефрозі  - черезшкірну нефростомію або стентування нирки. При підозрі на пухлини або іншу патологію сечового міхура - діагностичну цистоскопію з біопсією сечового міхура.

Лікування в Центрі урології та онкоурології Клінічної лікарні «Феофанія» - це якісно, надійно, комфортно, та у відповідності до світових стандартів надання медичної допомоги.

(044) 259-66-41

Телефон відділення

Напрямки допомоги:

  • Лапароскопічне хірургічне лікування злоякісних та доброякісних пухлин та аномалій розвитку органів сечостатевої системи
  • Ендоскопічне лікування пухлин сечового міхура
  • Органозберігаюча хірургія пухлин нирки
  • Лапароскопічна радикальна простатектомія у хворих на рак простати
  • Пластичні та реконструктивні операції у хворих на рак сечового міхура
  • Пластичні та реконструктивні операції на зовнішніх статевих органах у чоловіків
  • Біполярна трансуретральна резекція аденоми простати
  • Малоінвазивне комплексне лікування хворих на сечокам’яну хворобу
  • Медикаментозне лікування хворих на гострі та хронічні запальні захворювання органів сечостатевої системи
  • Комплексне обстеження хворих на патологію органів сечостатевої системи

Інформаційні матеріали на тему урологія

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910