Центр кардіохірургії

Інформація про підрозділ

Центр кардіохірургії на базі лікарні «Феофанія» створено в лютому 2019 року. В розпорядженні центру нова, обладнана найсучаснішою технікою і апаратурою операційна дає змогу виконувати весь спектр операцій на «відкритому» серці різного ступеню складності. До послуг пацієнтів світлі комфортабельні палати і привітний кваліфікований персонал. Центр розгорнуто на 15 ліжок.

Центр знаходиться в корпусі №1 на 4 поверсі

Якоб Любомир Васильович

Якоб Любомир Васильович

Керівник центру кардіохірургії

кардіохірургія

(044) 259-66-84

Телефон відділення

Основні напрямки науково-практичної діяльності центру:

  • Операції при ішемічній хворобі серця (на працюючому серці - без використання штучного кровообігу). Коронарне шунтування з використанням аутовен, аутоартерій та їх комбінацій.
  • Операції при набутих вадах серця: протезування клапанів серця; пластичні втручання на клапанах; пластика клапанів серця з використанням опорних кілець; комбіновані та багатоклапанні корекції.
  • Поєднані операції: При одночасному ураженні клапанів, постінфарктній аневризмі серця та коронарних артерій – можуть виконуватися операції з одномоментного протезування (пластикою) клапана, пластикою аневризми та шунтування коронарних артерій.
  • Резекція постінфарктних аневризм лівого шлуночка з послідуючою його пластикою чи в поєднанні з шунтуванням коронарних артерій.
  • Тромбоектомія при гострих тромбозах легеневої артерії. Малоінвазивні реконструктивні операції (через міні доступ до 5 см), без серединної стернотомії Центр здійснює постійне науково-практичне співробітництво з іншими подібними провідними закладами України.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910