Центр відновної медицини

Інформація про підрозділ

Центр  був сформований у лютому 2011 року шляхом об’єднання підрозділів:  відділення фізіотерапії, відділення лікувальної фізкультури (фізичної реабілітації) та кабінету рефлексотерапії та рефлексодіагностики.

На сьогоднішній день наш Центр є одним з найбільших підрозділів в Україні, який існує на базі Клінічного Державного закладу.

Кабінети апаратної фізіотерапії, лікувального масажу та зали з фізичної реабілітації Центру розміщені на кожному з 4-х сучасних лікувальних корпусів. Щорічно ми надаємо допомогу, застосовуючи реабілітаційні засоби майже  4-6 тис. пацієнтів терапевтичного та хірургічного профілів,  в переважній більшості пацієнтам неврологічного, нейрохірургічного профілю, пацієнтам з кардіо-пульмональними та м`язево-скелетними порушеннями.

Програма реабілітації складається  індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи різні сторони життя пацієнта. Для реалізації програми досвідчені фахівці використовують найсучасніші з наявних на сьогоднішній день  в лікарні технології та обладнання.

Найбільш поширеним є застосування фізичної реабілітації (кінезотерапії) та фізіотерапевтичних (апаратних) методів  в комплексній терапії хворих, оскільки саме ці засоби реабілітації є провідними ланками в медичній реабілітації,  направленні на усунення функціональних порушень, які виникли у пацієнтів під час захворювання, та  профілактику можливих ускладнень, які пов’язані з перебігом хвороби.

Основним принципом в роботі Центру є безперервність лікувально-відновного процесу з моменту початку захворювання або отримання травми до повернення пацієнта до максимально можливого продуктивного життя в сім'ї та суспільстві.

Сучасні вимоги до відновного лікування можливо реалізувати в медичній реабілітації лише за умови обов'язкового дотримання правил доказового лікування. Однак, ні підбір лікувальних фізичних факторів, ні ступінь їх впливу не можуть бути здійснені без достовірної діагностики реального клініко-функціонального стану пацієнта за допомогою загальноприйнятих методів клінічного обстеження, лабораторно-клінічних та біохімічних показників, функціональних навантажувальних тестів, суб'єктивно-психологічних анкет і опитувальників та  ін.

Саме тому, на етапі ранньої медичної реабілітації, ще в гострому періоді перебігу хвороби, для наших пацієнтів в Центрі існує дуже тісна співпраця між лікуючим лікарем підрозділу та лікарем-фізіотерапевтом (за новою, світовою класифікацією професій - Лікарем фізичної та реабілітаційної медицини).

Медичний персонал  Центру складається з професійних і відданих своїй справі працівників, що включає лікарів вищої категорії, досвідчених спеціалістів та фахівців з фізіотерапії, фізичної реабілітації (ЛФК), масажу та рефлексотерапії.

(044) 259-61-65

Телефон відділення

Напрямки допомоги:

  • Електросвітлотерапія
  • Гідротерапія
  • Теплолікування
  • Інгаляції ультразвукові, тепло-вологі, ефірно-олійні, розпилювання лікарських речовин за допомогою сучасних небулайзерів
  • Високочастотна та надвисокочастотна терапія
  • Мікрохвильова терапія
  • Апарати активно-пасивної механотерапії.
  • Тредмілл-моніторинг
  • Кінезитерапія

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910