Відділення анестезіології та інтенсивної неврології

Інформація про підрозділ

Відділення анестезіології та інтенсивної неврології має у складі 12 ліжок; надає цілодобово допомогу пацієнтам корпусу №2 з розладами життєвих функцій. У відділенні створені необхідні сучасні умови як для діагностики, так і для лікування хворих, воно обладнано системами спостереження та найсучаснішим високотехнологічним обладнанням: консолями та функціональними ліжками, моніторами пацієнта, інфузоматами, перфузійними насосами, дефібриляторами, дихальними апаратами «Dräger» і «Maquet», апаратами вимірювання ВЧТ «Codman», апаратами штучної вентиляції легень «Нamilton-C1». Операційні оснащені наркозно-дихальними апаратами «Dräger» Primus, BIS-моніторами, перфузійнами насосами, приладами для зігрівання пацієнтів.

Відділення проводить цілодобовий прийом в ургентному порядку хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу, судомним синдромом будь-якої етіології, черепно-мозковою травмою, запальними захворюваннями центральної нервової системи тощо. Здійснює передопераційне лікування пацієнтів, що перебувають у критичних станах з метою стабілізації роботи життєво важливих органів та систем. Забезпечує анестезіологічне забезпечення та післяопераційний період при хірургічних втручаннях: нейрохірургічні, ЛОР, офтальмологічні, ендоваскуляні втручання, ендоскопічних процедур.

Показники

Незважаючи на значну кількість важких хворих, середній термін перебування на ліжку нижчий, ніж в аналогічних відділеннях по Україні (3,94 проти 4,87), в т. ч. післяопераційних пацієнтів (2,37 проти 4,12).

Досягнення

Європейська асоціація інсульта (ЕSO) визнала наше відділення центором тромболітичної терапії при ішемічному інсульті, що підтверджено відповідним сертифікатом. Тромболітична терапія — лікування, яке направлене на розчинення тромбу всередині судини за допомогою лікарських засобів — тромболітиків. Застосування тромболітичної терапії з використанням препарату «Актилізе»   на сьогоднішній день є сучасним та єдиним доказовим методом в лікуванні ішемічного інсульту. Рішення щодо застосування тромболітичної терапії у пацієнтів з ішемічним інсультом приймає бригада чергових лікарів після проведення нейровізуалізації та огляду пацієнта згідно затвердженого протоколу.

Відділення активно приймає участь в впровадженні малоінвазивних  ендоскопічних та нейрорадіологічних методик, в тому числі тромбекстракції.

Розвиток

У відділенні проводиться організаційно-методична робота з метою підвищення кваліфікації персоналу. Лікарі відділення постійно відвідують та проводять міжнародні, національні та регіональні конференції, майстер-класи, курси тематичного удосконалення.

(044) 299-49-10

Телефон Центру

Особливості методик

  • Відділення визнане центром тромболітичної терапії при ішемічному інсульті та внесене до Європейського реєстру
  • Комбінована низькопоточна анестезія при тривалих оперативних втручаннях
  • Широке впровадження ранньої ендоскопічної гастростомії у пацієнтів з вираженими бульбарними порушеннями
  • Анестезіологічне забезпечення SLEEP-ендоскопії

Види анестезії

  • Ендотрахеальний наркоз
  • Довенний наркоз (в т.ч. з інтубацією та ШВЛ)
  • Спінально-епідуральна анестезія
  • Ретробульбарна та субтенонова анестезія
  • Методика Wake-up анестезії при нейрохірургічних втручаннях

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910