Кріоабляція при фібриляції передсердь

Парацій Олексій Завідувач Центру лікування аритмій, лікар-аритмолог, лікар-кардіохірург вищої категорії, кандидат медичних наук

Експертне обладнання Центру лікування аритмій та наші досвідчені лікарі забезпечують діагностику та лікування аритмій будь-якої складності.

Кріоабляція є найсучаснішою та високоефективною методикою лікування пароксизмальної форми фібриляції передсердь, що відображено в рекомендаціях Європейської асоціації кардіологів [1].

Ефективність лікування цією методикою вдвічі перевищує ефект медикаментозного лікування, на 62% знижує ризики госпіталізації з приводу пароксизму аритмії та часто розглядається як пріоритетний вид терапії [2].

Починаючи з 2005 року кріоабляція запроваджена в рутинну практику в Європі та США. На даний час світовий досвід складає більше 220 000 успішних процедур, що дало можливість довести безпечність технології до найвищого рівня. На рівні з небагатьма експертними центрами з лікування аритмій в Україні, кріоабляція при фібриляції передсердь успішно проводиться в київській клініці “Феофанія”, з використанням найсучаснішого обладнання та кріобалонів останнього покоління.

В ході процедури проводиться послідовна ізоляція всіх легеневих вен. На відміну від поточкової радіочастотної абляції, циркулярне пошкодження навколо легеневих вен проходить за один прийом. Це дозволяє отримати рівномірне пошкодження із рівними межами, яке забезпечує стійкий довготривалий ефект та низький ризик відновлення (рецидиву) аритмії після процедури.

Рішення про вибір методу лікування приймається спеціалістами експертних аритмологічних центрів (центри де проводяться всі види абляцій), в залежності від форми фібриляції передсердь та результатів додаткових методів досліджень (холтерівське моніторування ЕКГ, ЕхоКГ, комп’ютерна томографія тощо).

Раді допомогти та відповісти на запитання, звертайтесь за телефоном:
+38 095 615-52-91 Центр лікування аритмій

[1] 2020 ESC Guidelines for the diagnosis and management of atrial fibrillation developed in collaboration with the European Association for Cardio-Thoracic Surgery

[2] Andrade JG, Wazni OM, Kuniss M, et al. Cryoballoon Ablation as Initial Treatment for Atrial Fibrillation: JACC State-of-the-Art Review. J Am Coll Cardiol. August 31;78(9):914-930

  • Share this post

Previous Article Лікування лейкемії
Next Article День радіології

Comments

Comments are closed.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910