Погодження участі у клінічному дослідженні

Погодження з умовами користування мобільним додатком CORONAVIRUSДіагностика та участю у проведенні публічного клінічного дослідження

Я, користувач мобільного додатку CORONAIRUS-Діагностика (далі – додаток), повністю прочитав Умови користування мобільним додатком CORONAIRUS-Діагностика (далі – умови) та Договір публічної оферти (далі – оферта), або їх мені прочитали на моє прохання на зрозумілій мені мові.

Я мав можливість, до початку користування додатком, поставити всі запитання, що мене цікавлять стосовно роботи додатку, мети, процедур та ризиків дослідження описаного в умовах, і отримані відповіді задовільнили мене.

Я не виявив заперечень з умовами та офертою, приєднуюсь до неї і приймаю повністю всі умови.

Я розумію мету, ціль, процедури, переваги, ризики та тривалість дослідження описаного в умовах.

Мені відомі умови та процес припинення участі у дослідженні.

Мені належним чином повідомлено про мету, способи та тривалість обробки моїх персональних даних.

Я надаю дозвіл на  відповідну обробку моїх персональних даних.

Я надаю дозвіл лікарям, іншим медичним працівникам клінічної лікарні «Феофанія» обробляти повідомлену в додатку мною медичну інформацію з метою реалізації мети дослідження.

Я надаю дозвіл лікарям, іншим медичним працівникам, медичним закладам, лабораторіям та іншим суб’єктам поза межами клінічної лікарні «Феофанія» обробляти повідомлену в додатку мною медичну інформацію з метою реалізації мети дослідження за умови, що вона буде деперсоналізована та залишиться конфіденційною.

Я вільно погоджуюся брати участь у цьому дослідженні, як описано в умовах та оферті, і розумію, що я можу відмовитись у будь-який час, і це не матиме жодних обмежень для надання мені медичної допомоги в подальшому.

Мені зрозуміло з ким та у який спосіб я можу зв’язатись з питань умов, оферти, питань щодо користування додатком або дослідження.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910