CORONAVIRUS COVID-19 Діагностика

Покажіть Вашу активну позицію та обізнанність про COVID-19

Встановіть мобільний додаток

Оцініть Ваше самопочуття та визначте ризик захворювання на COVID-19.

Визначте ризик захворіти на COVID-19

Поділіться даними, щоб допомогти лікарям

Долучіться до тесту в додатку CORONAVIRUS-Діагностика. Система штучного інтелекту проаналізує Ваші симптоми і розрахує ризик захворювання на COVID-19. Результати опитування використовується для дослідження найбільш характерних симптомів та проявів COVID-19. Лікарі та вчені, ґрунтуючись на досвіді дослідження, зможуть швидше підбирати та застосовувати правильні схеми лікування.

Штучний інтелект

Можливості

  •  Інтерактивна мапа поширення COVID-19
  • Аналіз сухості кашлю
  •   Оцінка візуальних симптомів штучним інтелектом
  •   Не потрібно реєструватися
  •   Ви самі вирішуєте які дані повідомити
  •   Досвід найкращіх лікарів
Завантажити з App Store
Завантажити з Google Play

Про додаток

Що таке CORONAVIRUS-Діагностика?

В мобільному додатку CORONAVIRUS-Діагностика ви повідомляєте свої симптоми згідно анкети. Запитання розроблені на підставі наукових досліджень стосовно COVID-19. Система штучного інтелекту проводить акустичний аналіз запису кашлю та візуальну оцінку фото Вашого обличчя. На проходження анкети знадобиться менше 5 хвилин.

Сукупні дані передаються захищеним каналом зв'язку лікарям та спеціалістам, які за допомогою математики, статистики та комп'ютерних технологій роблять все, щоб зупинити COVID-19.

Після проходження тесту доступна інтерактивна мапа розповсюдження COVID-19.

Як прийняти участь?

Завантажте мобільний додаток з магазинів Apple "App Store"  або Google "Play Market"

Партнери

Організація з розробки медичних стандартів
HL7 Україна

Технічні партнери

Selenium Health

Спонсори

Мережа магазинів "Молоко від фермера"

Корисні посилання

Умови використання додатку (публічна оферта) - terms of use
Сторінка технічної підтримки - support
Повідомлення про обробку персональних даних - privacy policy
Згода на участь у клінічному дослідженні - consent form

Часті запитання

Хто є розробником CORONAVIRUS-Діагностика

Мобільний додаток створила клінічна лікарня "Феофанія". Від початку епідемії, фахівці лікарні приймали активну участь у протидії COVID-19. Ми перші вивчили досвід медиків з Китаю, розробили локальні протокли, почали розробку навчальних відео-матеріалів по боротьбі з COVID-19. Консультували команду від лікарні розробники компанії Selenium Health.

Ми співпрацюємо з організацією з розробки стандартів eHealth - HL7 Україна. В проекті використано специфікацію медичного стандарту HL7 FHIR ©.

Як можуть допомогти  мої данні?

Вчені та медики будуть вивчати дані для вияву нових спалахів інфекції, розуміння принципів розповсюдження вірусу, визначення груп населення, що входять до групи ризику. Це дозволить підвищити ефективність заходів для підготовки систем охорони здоров'я до епідемій та пандемій. В світі не вистачає засобів для боротьби з COVID-19. Тому добровільна передача даних може стати новим засобом в боротьюі з пандемією.

Якщо я почуваюсь здоровим та не відчуваю симптомів?

Ми радимо в будь якому випадку пройти тестування та прийняти участь у дослідженні. Дані про здорових людей також важливі. Якщо хтось захворіє після проходження тесту, він зможе пройти його повторно, це дозволить встановити точну тривалість захворювання. А головне, спостерігати як розвиваються симптоми. Якщо Ви відправляєте дані поки здорові - Ви допомагаєте зберегти життя в майбутньому.

Хто може використовувати додаток?

Додаток можуть використовувати повнолітні громадяни яким виповнилос 18 років.

Що відбувається з моїми даними?

Передані в додаток дані об'єднуються, опрацьовуються системою штучного інтелекту, статистиками та біо-інженерами. Агреговані та систематизовані дані ми передамо фахівцям, які працюють на тим, щоб зупинити пандемію COVID-19. Ми просимо повідомити лише Ваше ім'я та дату народження. Ви повідомляєте лише ті персональні дані, які вважєте за потрібне. Від вас не вимагається створювати обліковий запис або входити за допомогою акаунтів Facebook або Gmail.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910