Клінічні дослідження в лікарні Феофанія

Проведення клінічних випробувань – найкоротший шлях до інноваційних ліків. Жоден лікарський засіб не може бути зареєстрований без результатів належних клінічних випробувань, адже вони доводять його ефективність та безпеку.
Клінічні випробування у лікарні Феофанія проводяться на належному професійному рівні з дотриманням міжнародних правил належної клінічної практики (GCP), законодавства України та у відповідності до етичних норм, що є гарантією для суспільства того, що права і безпека пацієнтів – учасників клінічних випробувань, захищені, а результати дослідження – достовірні.
Лікарня Феофанія приділяє високу увагу безпеці клінічних випробувань та проведенню їх у відповідності до усіх вимог. Тому було оновлено склад комісії з питань етики. Комісія з питань етики – незалежний орган, що діє при лікарнях, до складу якого входять як медичні/ наукові, так і немедичні спеціалісти закладів охорони здоров’я, а також представники громадськості, які здійснюють нагляд за дотриманням прав, безпеки, благополуччя пацієнтів, етичних та морально-правових принципів проведення клінічних випробувань.
Участь у клінічних випробуваннях є добровільною і надає можливість пацієнтам безкоштовно отримати найсучасніші ліки, які ще не є зареєстрованими, але саме вони часто стають єдиною надією на виживання, коли вже жоден відомий метод не допомагає.

  • Share this post

Previous Article День серця
Next Article День уролога

Comments

Leave a Comment

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910