Всесвітній день боротьби з артритом

Поява стійкого больового синдрому в суглобах, почервоніння і локальне підвищення температури над суглобом, слабкість, м’язові болі, порушення функції суглобів – привід звернутися до ревматолога. Спеціалісти саме цієї спеціальності займаються діагностикою і лікуванням суглобових хвороб.

Рання діагностика і своєчасне лікування здатні запобігти тяжким наслідкам для хворого. І хоча причини розвитку артритів різноманітні, відомо, що кращий засіб від будь-якої хвороби – профілактика. Знизити ризик розвитку цих захворювань можна, дотримуючись простих порад: частіше бувати на свіжому повітрі, відмовитися від шкідливих звичок, вести здоровий спосіб життя, не нехтувати фізичними вправами і правильним харчуванням. І все це – незалежно від віку і роду занять.

У лікарні Феофанія успішно працює Центр ревматології, остеопорозу та імунобіологічної терапії, який очолює доктор медичних наук, професор Ірина Головач. Ви завжди зможете отримати кваліфіковану консультацію та пройти стаціонарний курс обстеження і лікування.

Докладніше про артрит

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910