Запис на прийом до лікаря

  • Home
  • Запис на прийом до лікаря

Запис до лікаря

Для запису на особистий прийом до лікаря зателефонуйте до контакт-центру: +380442994910

Під час запису до лікарні та наданні консультацій ми здійснюємо обробку персональних даних. Щоб продовжити Вам необхідно ознайомитись з Повідомленням про обробку персональних даних.

Графік прийому лікарів

Запис на on-line консультацію (теле-консультація)

Перед записом ознайомтесь з наступними умовами:

On-line консультація рекомендується у наступних випадках:

  • Для отримання “другої думки” лікарні Феофанія, у випадку наявності у пацієнта медичної виписки з амбулаторної або стаціонарної медичної карти, результати аналізів, та досліджень.
  • Повторної консультації лікаря Феофанії під час проходження лікування або після завершення, для уточнення схеми прийому ліків, для корегування призначень.

Під час запису до лікарні та наданні консультацій ми здійснюємо обробку персональних даних. Щоб продовжити Вам необхідно ознайомитись з Повідомленням про обробку персональних даних та публічним договором приєднання (офертою).

Ви можете записатись на on-line консультації (теле-консультації) виключно таких спеціалістів: Клінічний онколог, Онколог (хіміотерапевт), Гематолог, Нейрохірург, Нейрохірург (вертебролог), Уролог (онкоуролог), Хірург (онкохірург), Кардіолог, Терапевт, Психотерапевт, Гінеколог, Ревматолог.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910