Відділ міжнародного співробітництва

Інформація про підрозділ та його історію

Наприкінці 2011 року, з метою розвитку співробітництва Клінічної лікарні «Феофанія» із зарубіжними клініками та медичними закладами, а також для сприяння залучення іноземних пацієнтів до проходження діагностики і лікування (медичний туризм) на базі лікарні було створено Відділ міжнародного співробітництва.

(044) 259-63-72

Телефон відділення

icd@feofaniya.org

Електронна пошта

Основні напрямки міжнародної діяльності

  • Взаємодія з міжнародними організаціями у сфері охорони здоров’я, із зарубіжними лікувальними закладами та інститутами. Участь у співпраці з міжнародними асоціаціями та об’єднаннями.
  • Сприяння розвитку нових прогресивних форм науково-медичного співробітництва із зарубіжними університетськими клініками з метою спільного вирішення актуальних діагностично-лікувальних проблем.
  • Ініціювання та супровід проектів за участі міжнародних партнерів (допомога у підготовці та проведенні спільних науково-практичних конференцій, симпозіумів, «круглих столів», тренінгів для медичних працівників лікарні).
  • Підготовка пропозицій щодо запрошення іноземних медичних науковців та викладачів з інших країн для читання лекцій та проведення спільних досліджень, обмін науковою літературою.
  • Співпраця з представництвами іноземних держав в Україні з питань спільної організації заходів, обміну матеріалами та інформаційної політики щодо надання медичних послуг в Україні та світі.
  • Координація та допомога медичним працівникам у забезпеченні закордонних відряджень для проходження навчання, стажувань, участі в конференціях, семінарах з метою обміну досвідом з іноземними фахівцями.
  • Підготовка, укладання договорів та забезпечення їх реалізації з питань медичної співпраці в галузі медичного туризму.
  • Обмін кращими практиками та алгоритмами роботи у сфері медичного туризму з провідними медичними закладами Європи та світу щодо залучення та прийому іноземних пацієнтів.
  • Аналіз показників діяльності лікарні для включення її до міжнародних рейтингів, а також сприяння підвищення її позицій у рейтингах.
  • Поширення інформації про лікарню як лідера вітчизняної бази із надання послуг медичного туризму для іноземних пацієнтів.

Обираючи Клінічну лікарню «Феофанія» для міжнародної співпраці, ви матимете справу з одним із найавторитетніших комплексних лікувально-діагностичних закладів України, який стане вашим надійним партнером.

Запрошуємо до співпраці міжнародні організації у сфері охорони здоров’я, зарубіжні лікувальні заклади, університетські клініки та інститути!

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910