Центр організаційно-методичної роботи

Інформація про підрозділ та його історію

Центр організаційно-методичної роботи є унікальним підрозділом, де відбувається розробка нових, оновлення та актуалізація всіх основних нормативних документів відповідно до вимог чинного законодавства.

Працівники підрозділу входять до складу робочих груп з розробки нових наказів, інструкцій, положень та інших документів за різними напрямками діяльності нашого закладу.

Центр здійснює підготовку до акредитації лікарні та оформлення пакетів документів, що додаються до заяви про проведення акредитації, з подальшим поданням на розгляд у МОЗ.

Здійснює підготовку необхідної документації та відомостей про матеріально-технічну базу нашого лікувального закладу для розширення діючої ліцензії на медичну практику за новими лікарськими спеціальностями.

Центр контролює виконання організаційної діяльності структурних підрозділів лікарні, забезпечує їх необхідними інструкціями, нормативною інформацією, аналітичними матеріалами для організації управлінського та лікувального процесу.

Здійснює контроль за веденням медичної документації у підрозділах лікарні, проводить роз'яснювальні заняття та зустрічі з лікарями щодо правильного та повноцінного оформлення головної медичної облікової документації.

Центр організаційно-методичної роботи складає план основних організаційних заходів та роботи лікарні, плани проведення нарад з керівниками підрозділів та головним лікарем, плани конференцій і звітів структурних підрозділів та здійснює контроль за проведенням запланованих заходів.

До функцій центру належить організація роботи із зв'язків з громадськістю та пресою.

(044) 259-64-49

Телефон керівника

(044) 259-65-69

Телефон відділення

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910