50 років досвіду

Трансформація клініки

За останні п'ятдесят років лікарня Феофанія трансформувалась від закритого закладу для обслуговування політичної еліти у радянські часи до сучасної прогресивної клініки. За довгі роки пошуку, розвитку і вдосконалення ми сформували основний пріоритет в роботі - здоров'я пацієнта та його потреби завжди на першому місці.

Філософія роботи лікарні Феофанія

Колектив лікарні це 1700 професіоналів – лікарів, медичних сестер, господарських та адміністративних працівників. Ми все робимо на благо пацієнтів. Вас чекає турбота, дбайливе ставлення, увага, індивідуальний підхід, цілодобова допомога, професіоналізм нашого персоналу, сучасні методи діагностики та лікування. Наша праця й натхнення  для вашого здоров’я!

Політика якості надання медичних послуг

Весь час ми вдосконалюємо свою роботу щодо надання медичних послуг. Відповідність високим міжнародним стандартам – головна мета закладу. Ми прагнемо надавати послуги, якість яких перевищує очікування пацієнтів. В 2013 році Всеукраїнський центр радіохірургії отримав СЕРТИФІКАТ ISO 9001:2009. Послуги центру радіохірургії відповідають міжнародним стандартам.

1964

Заснування

Видано наказ про виділення території Феофанії для побудови лікарні

1965

Відкриття

Відкриття першого корпусу на 135 місць

2004

Реконструкція

Оновлено територію лікарні

2008

Радіохірургія

Вікдриття всеукраїнського центру радіохірургії

2014

ISO 9001:2009

Отримано сертифікат управління якістю

Сьогодні в лікарні використовуються методики та технології які ми навіть не могли уявити в дні заснування Феофанії. Обмін знаннями та досвідом, взаємодія з партнерськими клініками в Європі та сучасні технології дозволяють нашій команді об'єднувати і розвивати навики для задоволення потреб кожного пацієнта. Лікарня Феофанія є визнаним лідером у медичній галузі адже ми створюємо охорону здоров'я.

Ми працюємо на благо пацієнтів

Турбота, дбайливе ставлення, увага, індивідуальний підхід, цілодобова допомога, професіоналізм нашого персоналу, сучасні методи діагностики та лікування.

Записатись на прийом

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником.

Автоматизація клініки - Selenium.