Феофанія переймає світовий досвід найкращих лікарів

На базі клінічної лікарні «Феофанія» 5 жовтня 2022 року було проведено 2 медичні тренінги для лікарів: «Хімічна готовність та реагування» і «Портативний ультразвуковий діагностичний пристрій (POCUS)».

Навчання було організоване благодійною медичною організацією MedGlobal спільно з Фондом SMART Medical Aid за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Охматдит, Ukraine Charity та UMANA. Основна мета навчанняпередати нашим медикам передові навички діагностики воєнних травм та вчасного реагування на хімічні атаки, у тому числі масові. Тренінги провели американські лікарі та медсестри, волонтери MedGlobal з досвідом роботи у країнах  Сирії та Лівану. Серед них: президент MedGlobal Захер Сахлул, фахівець з пульмонології та інтенсивної терапії; Райлі Джонс, директор медичних програм Університету Флориди; Таня Буцєрка, лікар первинної допомоги лікарні Рочестера та ін.

Денний тренінг «Хімічна готовність та реагування» навчив наших лікарів швидко та фахово реагувати на хімічні атаки, ураження пацієнта нервово-паралітичними чи отруйними речовинами. Навчальна програма складалась з 2 блоків: теоретичної частини та практичної з симуляцією хімічної атаки для відпрацювання навичок використання засобів індивідуального захисту і сортування пацієнтів.

Інтенсивний тренінг «Портативний ультразвуковий діагностичний пристрій» дав змогу лікарям навчитись користуватися портативним УЗ-апаратом, використовувати прилад для діагностики воєнних травм на полі бою або на етапі до госпіталізації.

Ми вдячні MedGlobal та партнерам за можливість перейняти світовий досвід кращих лікарів.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910