Навчальна програма : Актуальні питання гінекології в практиці лікаря стаціонару

Клінічна лікарня Феофанія та Компанія DEKA презентують спільну навчальну програму “Актуальні питання гінекології в практиці лікаря стаціонару”. Програма розрахована на лікарів акушерів-гінекологів.

Мета навчання: підвищення рівня знань і освоєння практичних навичок з питань проведення оперативних втручань із застосуванням нових технологій в гінекології.

Програма складається з 2-х тижневого курсу лекцій, семінарів і практики. По закінченню програми – здача іспиту. Після успішної здачі – видача офіційного документу про закінчення і диплом від компанії DEKA так як практична частина буде проходити із застосуванням SmartXide DOT і технології  Monalisa Touch.

Кому це буде корисно: лікарі акушери-гінекологи, хірурги, урологи та лікарі, які закінчили інтернатуру за однією зі спеціальностей лікувального та педіатричного профілів.

Викладацький склад:

Бенюк Василій Олексійович – доктор медичних наук, професор, зав. кафедри акушерства і гінекології №3 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця

Пазич Катерина Вікторівна – фахівець-експерт у медичному менеджменті, директор з розвитку багатопрофільної клініки МЕД СІТІ (Київ)

Гончаренко Вадим Миколайович – доктор медичних наук, керівник Центру жіночого здоров’я Клінічної лікарні Феофанія.

Теми програми:

  1. Використання лазерних технологій при патології шийки матки
  2. Техніка лазерного фракційного ліфтингу піхви
  3. Техніка застосування лазерів при нетриманні сечі та дискератозах вульви

Початок навчання першої групи: 5 листопада 2018 року.

Для запису: +38 (093) 00 55 200 Мерщій Владислав

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910