Молекулярний саміт

Шановні колеги, 7 березня 2023 року о 10:00 запрошуємо вас на «Молекулярний саміт», який відбудеться у конгрес центрі лікарні «Феофанія». Захід буде присвячено запровадженню молекулярно-генетичної діагностики та генетичного консультування у лікарні «Феофанія».
Ми раді, що маємо змогу вдосконалювати нашу діагностику попри складний для країни час. Молекулярна генетика, наразі, є ключем до персоніфікації терапії солідних пухлин та онкогематологічних захворювань.

На «Молекулярному саміті» ми розглянемо: сфери застосування генетики в медицині, генетику спадкових захворювань та вроджених вад, застосування молекулярно-генетичних досліджень в онкології та онкогематології, обговоримо методи генетичних досліджень та багато іншого.

Слухачі саміту матимуть змогу познайомитись з нашими колегами з Європи та США:

  • Умберто Малапелле – Chair of Predictive Molecular Pathology Laboratory, Deputy Editor Critical Reviews in Oncology/Hematology, Scientific Secretary of International Society of Liquid Biopsy, Department of Public Health, University Federico II of Naples  (Італія)
  • Ларисою Полубень – MD, PhD. Research Fellow. Beth Israel Deaconess Medical Center/ Harvard Medical School (США).

Власним досвідом та напрацюваннями під час заходу поділиться провідний український лікар-онколог Ярослав Шпарик –  к.м.н., завідувач  відділення хіміотерапії «Онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру» (м. Львів).

На вас чекатимуть цікаві доповіді фахівців лікарні «Феофанія», та колег з інших медичних закладів.
Також слухачі саміту матимуть змогу поставити запитання нашим спікерам та отримати вичерпні відповіді.

Маємо надію, що «Молекулярний саміт» стане першим у циклі подій, присвячених молекулярній патології, і дасть старт стрімкому розвитку даного напрямку у нашій лікарні, задля покращення діагностики та терапії пацієнтів.

Формат проведення: поєднання дистанційної та особистої участі.
Більш детальна інформація і програма заходу за  посиланням

Запрошуємо приєднатисьhttp://посиланням усіх колег, буде цікаво та корисно!
Трансляцію заходу можна буде переглянути на нашому YouTube каналі.

© Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС
Використання матеріалів (логотипів, фотографій, статей) - заборонено правовласником. тел. 380442994910