Пошук Мапа сайту Зв'язок Вхід
Мова
   
Головна / Запитання та відповіді

Запитання та відповіді

Запитує: Віктор

Запитання:

Можно ли получить у Вас платную консультацию по телефону или по email,  я проживаю в Америке?

Відповідає: Гаврилюк-Поплавська О.М. - завідувач організаційно-методичного відділу

Відповідь

Задать вопрос врачу КБ "Феофания"  можете на сайте, платные консультации проводятся только в стационаре.
Запитує: Юрій

Запитання:

Чи є в лікарні інфекціоніст, в  якого можна б було отримати консультацію та пройти обстеження? Позитивний аналіз Антитіла IgG до Епшт. Барр (EBV- VCA). Дякую.

 

Відповідає: Городня М.Я. - завідувач діагностично-інфекційного відділення

Відповідь

В даний час є можливість обстеження на наявність гострої фази захворювання інфекційним мононуклеозом Ab IgM EBV, ціна 47грн. 02 коп. Аналізи можна здати в лабораторії імунології у вівторок,...
детальніше →

В даний час є можливість обстеження на наявність гострої фази захворювання інфекційним мононуклеозом Ab IgM EBV, ціна 47грн. 02 коп. Аналізи можна здати в лабораторії імунології у вівторок, четвер з попередньою  проплатою в касі лікарні. Після отримання результатів, консультація лікаря-інфекціоніста Зоренко В.С.

← Згорнути
Запитує: Уляна

Запитання:

Доброго вечора! Я хворію на ревматоїдний артрит, мої аналізи А/т до цитрулінового виментину 512,2 і ревматоїдний фактор (напівкількісно) 64,0... що це означає?

Відповідає: Головач І.Ю. - завідувач відділення ревматології, нефрології та внутрішньої патології

Відповідь

Це означає, що Ви дійсно хворієте на ревматоїдний артрит, ці аналізи підтверджують Ваш діагноз. З повагою, Ірина Головач,  д.мед.н., професор.  
Запитує: Анна

Запитання:

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можна отримати консультацію у Возняка Олександра Михайловича? Якщо так, то яким чином можна записатись на прийом?  Дякую.

Відповідає: Возняк О.М. - керівник Центру загальної нейрохірургії

Відповідь

Зателефонуйте 259-68-94. Возняк Олександр Михайлович
Запитує: Яна

Запитання:

Добрый день! Подскажите пожалуйста проводится ли у вас в клинике лечение по проблеме Артериальная гипотония? Сколько стоит консультация у врача по данному направлению?  Заранее спасибо!

Відповідає: Адміністратор

Відповідь

Консультація невропатолога - 102.25 грн. , запис за тел. 259-69-77.  
Запитує: Олена М.

Запитання:

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, скільки коштує лазерна мікрохірургія ока при короткозорості -4, -5 ? В який термін робиться операція на 2-х очах? Які лазерні комплекси ви використовуєте?

Відповідає: Собакар І.Ю. - керівник Центру мікрохірургії ока

Відповідь

Лазерні мікрохірургічні операції  для корекції короткозорості не виконуються в зв'язку з відсутністю ексимерного лазера. Керівник Центру мікрохірургії ока Собакар І.Ю.
Запитує: Борис

Запитання:

Добрый день! Работает ли в вашей клинике ПЭТ сканнер. Если "да" то как можно пройти обследование (у моего отца диагностирован рак простаты) и сколько оно стоит. Заранее благодарен Борис.

Відповідає: Кметюк Я.В. - керівник Центру Радіохірургії

Відповідь

Доброго дня п. Борис! Дякую за запитання. В КЛ "Феофанія" дійсно встановлено один з перших в Україні ПЕТ/КТ томографів в новоствореному Центрі радіохірургії. На даний час проходять...
детальніше →

Доброго дня п. Борис! Дякую за запитання. В КЛ "Феофанія" дійсно встановлено один з перших в Україні ПЕТ/КТ томографів в новоствореному Центрі радіохірургії. На даний час проходять роботи по налагодженню лабораторії з виготовлення радіофармпрепарату,   без якого дослідження ПЕТ не можливі. Перших пацієнтів плануємо обстежити до кінця серпня цього року. Повідомлення про введення в експлуатацію Центру радіохірургії та умови запису на обстеження та лікування буде обов"язково відображено на сайті клініки. 

З повагою Кметюк Я.В.

 

 

← Згорнути
Запитує: Евгений

Запитання:

Здравствуйте. Планируется проведение колоноскопии пациентке 78 лет. Возможно ли и сколько будет стоить анестезиологическое сопровождение для этой процедуры? Нужна ли госпитализация на 1 день или можно будет все осуществить в амбулаторном режиме?

Відповідає: Не представився

Відповідь

Шановний пане Євгеній! Ці питання вирішує лікар, який проводить цю процедуру і може оцінити соматичний стан хворої.  
Запитує: Елена

Запитання:

Я не могу дозвонится к Вам!  Напишите пожалуйста номер телефона отделения,  где я могу сделать МРТ!

Відповідає: Адміністратор

Відповідь

Предварительная запись по тел. 259-69-77.
Запитує: Ирисович Г.Л,

Запитання:

Есть ли у Вас специалисты, которые занимаются проблемой остеопороза? Особенно вторичные формы. Есть ли у вас аппаратура для диагностики остеопороза?

Відповідає: Строкань А.М. - заступник головного лікаря з медчастини

Відповідь

Специалист - Головач Ирина Юрьевна, заведующая отделением ревматологии, нефрологии и внутренней патологии; специфического оборудования - денситометрии, нет. 
детальніше →

Специалист - Головач Ирина Юрьевна, заведующая отделением ревматологии, нефрологии и внутренней патологии; специфического оборудования - денситометрии, нет. 


← Згорнути