Пошук Мапа сайту Зв'язок Вхід
Мова
   
Головна / Підрозділи клініки / Лікувальні / Відділення інтенсивної терапії (кардіологічне)

Відділення інтенсивної терапії (кардіологічне)

Відділення знаходиться в корпусі № 3, поверх 2.

Контакти - kardit@feofaniya.org

Телефон відділення - (044) 259-67-39.

Завідувач відділення —  Веремчук Сергій Федорович,

лікар  вищої категорії, спеціалізація: анестезіологія, кардіологія, організація та управління охороною здоров”я

Старша медична сестра - Супрун Світлана Володимирівна. 

 


До складу відділення входить експрес-лабораторія, виїзна бригада швидкої допомоги та стаціонар, розрахований на 12 ліжок.

У круглодобовому режимі експрес-лабораторія у повному обсязі проводить наступні гематологічні і біохімічні дослідження крові:

  • Загальний аналіз крові
  • Пігментний обмін
  • Вуглеводний обмін
  • Показники PH і газів крові
  • Мінеральний обмін
  • Білковий обмін
  • Ліпідний обмін
  • Показники фібринолітичної активності та активності звертання крові
  • Показники активності ферментів крові
  • Експрес-тести при гострих серцево-судинних захворюваннях (тропонін Т, міоглобін, Д-димер, ізоферменти КФК)

Бригада інтенсивної терапії на базі автомобіля Vokswagen LT 28 обладнана комплексом сучасного устаткування для проведення у повному обсязі серцево-легеневої реанімації (портативний електрокардіограф General Electric, дефібрилятор Cardio Aid, пульсоксиметр, апарат ІВЛ, ларингоскопи, інфузійні насоси, тимчасовий провідник ритму)

Під наглядом кваліфікованих фахівців у відділенні проводиться лікування гострих форм артеріальної гіпертензії, гострих форм ішемічної хвороби серця, різноманітних порушень ритму і провідності, тяжких форм серцевої недостатності, шокових станів різноманітного генезу.

Відділення укомплектоване необхідним устаткуванням для проведення добового моніторингу АТ, пульсу і ЦВТ, а також для Хотлерівського моніторингу для комплексного і динамічного спостереження за пацієнтами з гострими формами ішемічної хвороби серця та складними порушеннями ритму. За наявності показників проводиться експрес-ехокардіографія та спіральна комп’ютерна коронарографія.

За участю відділення ендоваскулярної хірургії проводиться транслюмінальна коронарна ангіопластика при гострому інфаркті міокарду та гострому коронарному синдромі.

Окрім того, у відділенні проводиться радіоізотопна діагностика ішемічної хвороби серця. Як на догоспітальному, так і на госпітальному етапі широко практикується використання тромболітичних препаратів (актилізе, металізе).

 Доброго Вам здоров'я!