Пошук Мапа сайту Зв'язок Вхід
Мова
   

Центр ендокринології

 

Центр знаходиться : корпус № 3, поверх 7

Телефон центру - (044) 259-69-18

В центрі ендокринології проводиться комплексне обстеження ілікування за протоколами МОЗ України та світовими стандартами.

Госпітализація здіснюється по направленням відділу планової госпіталізації, консультативної поліклініки КЛ Феофанії, а також на платній основі.

 


 

Керівник центру -  Дячек Оксана Василівна,

Лікар ендокринолог вищої категорії, лікар терапевт вищої категорії

 

 

 

 

 

 

Старша медична   сестра - Демиденко Антонина Ивановна.

Відділення працює як самостійна одиниця з 2009 року

 

 

 

 


Якщо у Вас:

  • Сухість в роті
  • Немотивована спрага
  • Втрата ваги
  • Порушення серцевого ритму
  • Різка втрата зору
  • Дефіцит  ваги або ожиріння
  • Ознаки збільшення щитовидної залози.

 

Навіть в самих складних випадках  можливо досягти успішних результатів, тому при появі симптомів, які свідчать про порушення ендокринної системи треба якомога швидше звернутись до лікаря.

Центр ендокринології спеціалізується на лікуванні : 

     Цукрового діабету, в тому числі з важкими ускладненнями  на різних стадіях, індивідуальний підбір дози цукрознижуючої терапії. У важких випадках застосовується добове моніторування глюкози, перевід на сучасну  інсулінотерапию, корекція режиму та доз введения    інсуліну

        Захворювань щитовидної залози, паращитовидних залоз   (тиреотоксикоз, гіпотиреоз, АІТ, вузловий зоб, гіпо- та гіперпаратиреоз) с підготовкою при необхідності до оперативного лікування, яке проводиться в хірургічній ендокринології нашої лікарні.  

         Патології гіпоталамо-гіпофизарної системи ( пролактинома, акромегалія, нецукровий  диабет, хвороба Іценко-Кушинга);

         Захворювань наднирників ( наднирникова недостатність, гіперальдостеронизм).

         Лікування  ожиріння ,питання порушення ваги, якщо причина у ендокринних захворюваннях., з підготовкою  при необхідності до оперативного  лікування;

          Лікування пацієнтів із супутньою патологією ( ІХС, гіпертонічна хвороба, диференційна діагностика симптоматичних гіпертензій ).

Особливо відмітмо, що пріоритетним є консервативний метод лікування, в більшості випадків намагаємось уникнути хірургічного втручання шляхом призначень новітніх препаратів та методик

В центрі  застосовується стратегія системного обстеження і лікування , коли вся необхідна допомога , як діагностична , так і консультативна здійснюється в стінах однієї клініки. До лікування пацієнта  при необхідності залучаються  кардіологи, невропатологи, судинні хірурги, нефрологи, офтальмологи, проводяться  лікарняні консиліуми.

У нас доступний весь спектр лабораторних та інструментальних методів сучасної діагностики, всі види гормональних та біохімічних обстежень, УЗІ, пункційна біопсія вузлів щитовидної залози, сцинтиграфія паращитовидних залоз ,ПЕТ КТ нейроендокринної патології , остеоденситометрія кісток скелету та багато іншого.

Центр ендокринології тісно співпрацює з відділенням фізіотерапії, проводяться сеанси плазмоферезу.

Пацієнти розміщені в 1 та 2-місних палатах, є палати підвищеної комфортності. 

Проводиться:
Школа навчання для хворих на цукровий діабет
Школа навчання для пацієнтів з ожирінням.

У відділенні працюють висококваліфіковані спеціалісти, всі лікарі мають вищу кваліфікаційну категорію , в своїй роботі пріоритетним вважають індивідуальний підхід до кожного пацієнта.