Пошук Мапа сайту Зв'язок Вхід
Мова
   

Центр жіночого здоров'я

Центр жіночого здоров’я одна з провідних клінік України в області гінекології,який був відкритий в 1975 р. як самостійне відділення

Комплексність підходу в умовах багатопрофільного стаціонару дозволяє провести поглиблене дослідження в тому числі інноваційними методами (магнітно-резонансна томографія, ПЕТ-КТ, імунологічні, імуногістохімічні дослідження) та поєднувати оперативне та медикаментозне лікування, використовувати фізіотерапевтичні методи реабілітації.

В центрі виконується широкий спектр гінекологічних оперативних втручань, як малоінвазивними ендоскопічними методами (лапароскопія, гістероскопія) так і оперативними втручаннями при онкологічних захворюваннях жіночих статевих органів, урогінекологічні операції, налагоджені методи ендоваскулярних методів лікування гінекологічних хворих.

Концепція роботи центра - це персональний і висококваліфікований підхід до кожної пацієнтки, яка потребує допомоги гінеколога в атмосфері психологічного комфорту, довіри та медичного сервісу високого рівня.