Пошук Мапа сайту Зв'язок Вхід
Мова
   
Головна / Підрозділи клініки / Лікувальні / Центр судинної хірургії

Центр судинної хірургії

Центр судинної хірургії

 

Презентація центру судинної хірургії

Центр знаходиться в корпусі №1, поверх 3.

 
На базі Центру судинної хірургії працює Кабінет стопи діабетика

 

 

Керівник центруСубботін Віталій Юрійович,

лікар-хірург судинний

вищої категорії.

 

Контакні номери телефонів  керівника  центру: (044) 259-67-70, +38067-692-31-50

 

 

 

 

 

 

 

Старша медична сестра - Бурлака Тетяна Вікторівна.Центр створено в 2009 р. 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Діденко Сергій Миколайович                               

Кандидат медичних наук судинний

хірург вищої категорії    

Тел. (044)259-65-74      

Моб.(095)643-43-34

Web-сайт www.angio.kiev.ua

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Куцин Антон Миколайович

Судинний хірург      

Тел. (044)259-65-19      

Моб.(067)909-79-59

e-mail:  kutsyn.anton@gmail.com         

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Дорошенко Артем Михайлови

Судинний хірург           

Тел. (044)259-65-19      

Моб.(093)981-32-88 

e-mail:  Doroshenkoartem@gmail.com

 

 

 

 

 


 

Нові технології

 • Лікування варикозу лазером
 • Лікування варикоцелє
 • Нове в лікуванні варикозної хвороби
 • Профілактика ампутації у хворих на діабет та атеросклероз
 • Лікування тромбозу глибоких вен, профілактика тромбоемболії легеневої артерії
 • Лікування трофічних виразок
 • Профілактика інсульту

 


 Лікування варикозу лазером

 
Ендовенозна лазерна абляція підшкірних вен (лікування варикозу лазером) - сучасний, високотехнологічний спосіб лікування варикозної хвороби підшкірних вен. Метод заснований на впливі енергії лазерного променя на внутрішню поверхню вени, під дією чого відбувається коагуляція (заварювання) просвіту вени. Метод не вимагає хірургічного видалення вен, не залишає шрамів. Лазерну абляцию часто поєднують з склеротерапией (метод лікування варикозу за допомогою уколів), що підвищує косметичний ефект втручання (Рис. 1). За допомогою ендовенозной лазерної абляції можна ліквідувати патологічний скид венозної крові по перфорантних венах (вени, що з'єднують глибоку і підшкірну венозну системи), що дозволяє в деяких випадках уникнути травматичною операції типу Линтона або Фельдер, після яких залишаються довго незагойні рани і грубі рубці (Мал.. 2).
 
 
 
Рис.1.  Поєднання ендовенозной лазерної абляції зі склеротерапией.
1 - шприц з склерозуючим препаратом;
2 - розмітка підшкірних і перфорантних вен;
3 - робоча зона лазерного світловоду;
4 - порт з введенням лазерним світловодом.
 
 

їМал. 2. Поєднвння лазерной абляції основного стовбуру великої підшкірної  вени 
з абляцією перфорантної вени..
1 – порт для світловоду в просветіті великої підшкірної вени;
2 – лазерний світловод в перфорантній вені..

Результати лазерної абляції можна побачити на фото:
  
Мал. 3. Варикозні вени - до та після.
 
 
Мал 4. Судинні сітки - до та після.
 

 

Medilas D MultiBeam


80-ваттний діодний лазер з довжиною хвилі 940 нм.
Dornier Medilas D MultiBeam – це сучасна висококефективна лазерна система, шо використовує технологію Power Bar (Матриця потужності), а також містить унікальні засоби забезпечення безпеки, шо робить систему ідеальною для широкого спектру застосувань.

Технологія Diode Power Bar
Технологія Power Bar використовує окремі матриці високоефективних діодів, які збираються в единий блок з вбудованим охолодженням. Згенероване світло лазера юфокусується мікрооптикой та направляється прямо в лазерний волоконний світловод.

Унікальні засоби забезпечення безпеки.
Dornier Medilas D MultiBeam може працювати в різних режимах та містить унікальні засоби забезпечення безпеки., включаюси систему захисту світловоду (LPS) та режим точного розтину Fibertom. 

Система захисту световоду (LPS) зупиняє подачу енергії до кінчика волокна у випадку перегріву. Уе перешкоджає  труйнації накінечника інструменту від перегріву в середині корпусу та знижує ризик пошкодження тканин. 


Dornier Medilas D MultiBeam

 • 80 Вт діодний лазер
 • довжина хвилі 940 нм
 • Різні режими роботи
 • Режим Fibertom: керування за допомогою зворотнього зв'язку температурою на кінці оптоволокна для точного і безпечного розтину
 • Система захисту светловодів (LPS) для підвищеної ьезпеки
 • Легке переміщення (компактныи, переносний)
 • Кольоровий сенсорний дісплей
 • «Горячі клавиші»
 • Не потребує розігріву перед початком роботи

Застосування
Система Dornier Medilas D MultiBeam сумісно з широким набором додаткових аксессуарів дозволяє проводити різні процедури та втручання:

 • Безконтактна коагуляція
 • Контактна вапоризація
 • Безконтактна вапоризація

Застосування  в сфері естетичної хірургії
При використанні аппликатора AngioSpot систему Dornier Medilas MultiBeam можна застосовувати для лікування вражених судин. На відміну від звичайних короткохвильових лазернмх систем Medilas D MultiBeam можна використовувати для надійного  обтурування крупних судин. 
Меньше погллинання меланіну робить можливим проведення процедури, більше небезпечною для кожі та меньше болісною для пацієнтів. AngioSpot має насадки трьох діаметрів, 0,5 мм, 1,0 мм, 1,5 мм. Може виконуватися більш широкий діапазо процедур для лікування судин з мінімальними побічними ефектами, включаю:

 • Венозні сітки
 • Телеангиектазію
 • Гемангіоми

Хірургічні процедури 
Система Dornier Medilas D MultiBeam з довжиною хвилі 940 нм ідеально підходить для ендовенозного лазерного лікування. Процедура являеться революційним малоінвазивним методом лікування варикозних вен.


 Лікування варикоцелє

В нашій клініці успішно введено в практику сучасна, малотравматична методика лікування варикоцелє. Втручання може виконуватися під внутрішньовенним або під місцевим знеболенням. Ми не робимо великий розріз в боковій області живота як при звичайній операції за Іванісевичем, як наслідок – больовий синдром не виражений.

Після операції залишається невеликий шрам до 2-3 см. На шкіру накладуємо косметичні шви.

Основні переваги нашої методики:
- паціент знаходиться в стаціонарі ОДИН ДЕНЬ;
- практично повністю ВІДСУТНІЙ БОЛЬОВИЙ СИНДРОМ;
- операція може бути виконана під місцевою анестезією.


Нове в лікуванні варикозної хвороби

В нашій клініці втручання на підшкірних венах проводяться тільки з використанням останніх досягнень флебології та косметичної хірургії. Перед операцією всім пацієентам виконується ультразвукова доплерографія (УЗД вен) скартуванням варикозних підшкірних та коммунікантивних вен, що дозволяє в процесі втручання прицільно виділяти патологічно зміненні вени з проколів або мікророзрізів шкіри.

В процесі втручання ми практикуємо введення у варикозні притоки великої підшкірної вени вспіненого склерозанту (ліки для закриття вен), що дозволяє в деяких випадках обійтися без додаткових  резервів. Проколи та мікророзрізи шкіри закриваються за  безшовною технологією або з використанням косметичних швів. Для більш високого косметичного ефекту післе венокорегуючого втручання проводится склеротерапія та лазеротерапія, консультаціця косметолога.


Профілактика ампутації у хворих діабетом і атеросклерозом 

Реваскуляризуюча остеотрепанація (РОТ) - виконання фрезевих отворів у кістках голені (рідко стопи, бедра, тазу). Внаслідок декомпрессії косного мозку наступає рефлекторне покращення кровообігу. Эфект РОТ також пов'язують з новоутворенням та ростом артерій з мікроциркуляторного руслу кістки.

В нашій клініці традиційну РОТ ми доповнюємо забіром косного мозку з каналу великої берцевої кістки та введенням його за напрямком судинних пучків голені (що також приводить до утворення та росту нових судин). Це втручання особливо показано хворим на цукровий діабет при ураженні артерій голені і стопи, коли виконати традиційну судинну реконструкцію проблематично. Виконують операцію РОТ при ІІ стадии ішемії кінцівки, коли немає болю покою, некрозів та гангрени, так як ефект РОТ насттає не миттєво, а через 3-4 місяці після операції. Таким чином в організмі пацієнта паралельно проходять два процесси, які компенсують один одного - з однієї сторони, на фоні діабету та атеросклерозу відбувається поступове погіршення кровопостачання кінцівки, з другої - внаслідок неоангіогенезу (развитку та  росту нових судин) кровообіг покращується. 

Випадок з практики: хвора Г. 67 років, хворіє на цукровий діабет ІІ типу. Внаслідок ураження артерій підколенно-берцевого сегменту дистанція вільної безболевої ходи зменьшилася до 10-20 метрів (ходила тільки по квартирі). Хворій 28 січня 2010р. виконана операція РОТ обох великоберцевих кісток з введенням суспензії косного мозку за напрямком судинник  пучків обох голенів. В продовж року дистанція вільної ходи виросла в 10 разів - до 200 метрів. 

Таким чином можна зробити висновок про ефективність даного втручання з метою профілактики прогрессу ішемії кінцівки (розлад кровообігу) і запобігання ампутаці при діабетичній макроангіопатії, облітуючому атеросклерозі та ендартериіті.


Лфкування тромбозу глубоких вен, профілактика тромбоемболії легеневої артерії

Тромбоз та тромбофлебіт глубоких вен - широко розповсюджена патологія. Проявляється стійким набряком нижній кінцівки, розпираючий болями, судомами. Основна небезпека при цьому захворюванні полягає в освіті так званого флотірующего тромбу (тромб, який погано фіксований і може мігрувати в системний кровотік). При попаданні флотірующего тромбу в системний кровотік - потоком крові він заноситься в праві відділи серця і далі - в судини легенів, перекриваючи кровотік по ним. Це призводить або до миттєвої загибелі пацієнта, або до хронічної перевантаження правих відділів серця з інвалідизацією хворого.

Якщо тромбофлебіт глубоких вен проходить без формування флотируючого тромбу в гострому періоді, на цьому неприємності не закінчуються. В процесі реканализации (відновлення прохідності) глибоких вен вже сформований тромб може перетворитися в флотірующій. При реканалізації часто настає руйнування клапанів глибоких вен, що призводить до формування так званого посттромбофлебитического синдрому (ПТФС) - болі, набряк, хронічні трофічні язви.больного.

У нашій клініці успішно застосовуються методи хірургічного лікування флотірующего тромбозу глибоких вен і хірургічної профілактики ПТФС. Операція малотравматичная, яка не потребує тривалого лікування в стаціонарі.


Лікування трофічних виразок 

Трофічна виразка - широко поширена патологія, яка не є самостійним захворюванням, а є прояв різних судинних і неврологічних розладів. Трофічна виразка характеризується хронічним перебігом, постійним рецидивированием, вираженим больовим синдромом.
 
Без усунення причини - домогтися загоєння трофічної виразки як правило - неможливо. Однак для усунення причини розвитку трофічної виразки зазвичай потрібна складна, травматична операціях на венах, артеріях або нервах, що не завжди здійснимо через важкої супутньої патології, віку або небажання пацієнта оперуватися.

У нашій клініці впроваджено методику етапної алло-аутодермопластики, яка включає пересадку штучного полімерного покриття (під ним виразка або заживає, або готується поверхню для пересадки шкіри) з подальшою пересадкою власної шкіри. Операція малотравматична, може бути виконана під місцевою анестезією.


Профілактика інсульту 

Каротидної ендартеректомія (видалення атеросклеротичних бляшок із сонних артерій, які живлять головний мозок) - давно вважається золотим стандартом в лікуванні стенозів (звужень) сонних артерій і профілактиці ІНСУЛЬТУ.
 
Стеноз більше 70% вважається гемодинамічно значущим, тобто таким, який суттєво погіршує кровопостачання півкулі головного мозку на стороні поразки.
 
Однак, не тільки звуження артерії грає роль в розвитку ІНСУЛЬТУ. Структура бляшки теж має величезне значення. Якщо бляшки в сонних артеріях схильні до виразки, до крововиливу в них, розриву, фрагментації і утворення на їх поверхні тромбу - це може привести до емболії (закупорки) мозкових артерій тромбами і фрагментами бляшки, що в свою чергу теж призводить до інсультів.
 
При наявності нестабільної бляшки ступінь стенозу вже не грає ролі, таку бляшку треба терміново видаляти. Шляхом каротидної ендартеректомії можна уникнути такого грізної патології, як мозковий ІНСУЛЬТ, що приводить до стійкої інвалідизації, паралічів, втрати зору, мови і летального результату.


Шляхом нешкідливого обстеження (УЗД сонних артерій і артерій головного мозку) за 30-40 хвилин можна виявити патологію сонних артерій і вжити своєчасних заходів профілактики.

 

КАБІНЕТ СТОПИ ДІАБЕТИКА