Пошук Мапа сайту Зв'язок Вхід
Мова
   
Головна / Підрозділи клініки / Лікувальні / Центр патології ЛОР органів

Центр патології ЛОР органів

Центр патології ЛОР органів

 

 

(Презентація)

Центр знаходиться в корпусі №2, поверх 6.

Контакти - lor@feofaniya.org

Телефон центру - (044) 259-65-75,

(044) 259-65-79.

Керівник центру - Кунах Тарас Григорович,

лікар-отоларинголог

вищої категорії.

Старша медична сестра - Пайденко Юлія Вікторівна. 

Центр створено в 1975 р. як відділення отоларингології

В 2009 р. реорганізовано в Центр патології ЛОР органів.

 


Нещодавно центр  був повністю модернізований та обладнаний сучасною медичною апаратурою. Кваліфікація медичного персоналу, а також унікальне оснащення операційних кімнат, оглядового кабінету,  палат відділення інтенсивної терапії, забезпечують надання отоларингологічної допомоги на  високому рівні,  відповідно до  кращих світових стандартів. Відмінно обладнаний центр включає  затишні палати, що створюють для пацієнтів комфортабельні умови лікування.

Висококваліфіковані спеціалісти Центру патології ЛОР органів КЛ «Феофанія» займаються діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань ЛОР-органів.  Всі лікарі центру мають вищу кваліфікаційну категорію,  один – кандидат медичних наук.

Основним хірургічним напрямком центру патології ЛОР органів є функціональна ендоскопічна риносинусохірургія, основним принципом  якої є щадливе  розширення блокованих природних сполучень приносових пазух при хронічних синуситах для забезпечення адекватної аерації, дренажу пазух та їх контролю в післяопераційному періоді.

Малоінвазивні втручання при хронічних запальних захворюваннях порожнини  носа та біляносових пазух проводяться під контролем  сучасного відеоендоскопічного обладнання та за допомогою наборів інструментарію, в тому числі, кращих мікродебридерних  систем («Medtronic», «Karl Storz»), використання яких  є «золотим» стандартом в світі при проведенні ендоскопічних операцій при поліпозних етмоїдитах, риносинуситах (поліпоетмоїдотомій, поліпосинусотомій).

Застосування ендоскопів з боковим оглядом,  а також наконечників для мікродебридерів з різними кутами вигину, дозволяють в більшості випадків виконувати втручання в біляносових пазухах через природні сполучення без надмірного їх розширення.

Наприклад, сучасні інструменти дозволяють успішно виконувати ендоскопічні втручання  через розширене природне сполучення гайморової пазухи при  хронічних гайморитах, в тому числі – грибкових (видалення синус-міцетом). За принципами функціональної ендоскопічної риносинусохірургії   виконуємо щадливі втручання на переділці носа та носових раковинах (септопластики, конхопластики); ендоскопічний контроль та мікродебридери застосовуємо також для виконання аденотомії.

В 2010 році в Центрі патології ЛОР органів вперше в Україні впроваджено застосування навігаційної системи в хірургії порожнини носа та  навколоносових пазух.

Навігаційна система показує положення кінчика спеціального зонда під час операції на трьох проекціях попередньо виконаної комп’ютерної томографії та на об’ємній віртуальній реконструкції голови, допомагає швидко орієнтуватися в ділянках зі складною анатомічною будовою і, таким чином, дозволяє виконувати ендоскопічні операції на якісно вищому рівні. Більш детальна інформація про навігаційну систему – в презентації.

В Центрі патології ЛОР органів виконуються мікрохірургічні ендоларингеальні втручання.

Малоінвазивні операції на гортані, зокрема на голосових складках, проводяться під наркозом із застосуванням мікрохірургічного інструментарію та «підвісних» систем під   контролем операційного мікроскопа та ендоскопів.

Центр забезпечений обладнанням для мікрохірургії вуха. Втручання на структурах середнього вуха з метою санації та відновлення слуху,  проводяться під контролем сучасного операційного мікроскопа, ендоскопів,   застосовуються високошвидкісні мікробори, набори мікрохірургічного інструментарію; для зниження ризику ускладнень при необхідності проводиться моніторинг лицевого нерва.

Під час операцій на ЛОР органах за необхідності застосовуємо сучасні коагулятори, що дозволяють виконувати втручання з мінімальною крововтратою на структурах, які добре кровопостачаються (наприклад носові мушлі, піднебінні мигдалики, м’яке піднебіння).

В Центрі патології ЛОР органів активно використовується   високотехнологічне оснащення для  впровадження нових методик операцій на ЛОР органах, що дозволяє досягати позитивного ефекту при зменшення хірургічної травми і, таким чином, прискорювати одужання та скорочувати терміни госпіталізації пацієнтів.