Пошук Мапа сайту Зв'язок Вхід
Мова
   
Головна / Гостьова книга

Шановні наші пацієнти!

Адміністрація Клінічної лікарні «Феофанія» ДУС вдячна вам за висловлені теплі слова в адресу колективу нашої лікарні.
Оскільки ми постійно змінюємося і прагнемо бути кращими, ми зацікавлені у зворотньому зв’язку з нашими пацієнтами. Всі ваші зауваження та побажання будуть проаналізовані  співробітниками  відділу контролю якості за наданням медичних послуг КЛ «Феофанія»  та приймаються до уваги.

Тому для оформлення відгуку – просимо заповнити всі поля шаблону та уважно прочитати власний відгук. Всі відгуки, які надійшли на сайт, розміщуватимуться в авторській редакції без корекції тексту.

З повагою, Адміністрація

Відгуки про нас

19 Липня 2010

Валентина,  Тетяна

Хочемо висловити щиру вдячність і велику пошану всім співробітникам – лікарям, медсестрам, молодшому медичному та обслуговуючому персоналу, працівникам харчоблоку – за їх добрі та......
детальніше →

Хочемо висловити щиру вдячність і велику пошану всім співробітникам – лікарям, медсестрам, молодшому медичному та обслуговуючому персоналу, працівникам харчоблоку – за їх добрі та чуйні серця, вмілі та ніжні руки, нескінченне терпіння по відношенню до нас, хворих, за їх нелегку, самовіддану працю.

Щиро дякуємо всім співробітникам за високий професіоналізм, індивідуальний підхід  до кожного з пацієнтів, бажання допомогти, позбавити від болю, недугів, незручностей та зробити все можливе, щоб перебування у відділенні було максимально приємним і комфортним.

Особливі слова подяки і пошани хочемо висловити лікарю Зої. За зовнішньою небагатослівністю та лаконічністю в спілкуванні приховується не тільки професіоналізм лікаря екстракласу, а й професійна пам\'ять людини про своїх пацієнтів, причини та наслідки їх проблем. І результат лікування завжди єдиний – відмінний.

Низький уклін всім співробітникам! Від усього серця бажаємо колективу здоров’я, творчої наснаги, успіхів в роботі, життя і особистого щастя. Переконливо просимо відзначити їх нелегку, але дуже необхідну для всіх пацієнтів відділення працю з відзнакою. 

← Згорнути
4 Вересня 2011

Олена

Висловлюю щиру подяку усьому відділенню ревматології, нефрології і внутрішньої патології лікарні "Феофанія". Завідувач відділення професор Головач Ірина Юріївна проявила великий......
детальніше →

Висловлюю щиру подяку усьому відділенню ревматології, нефрології і внутрішньої патології лікарні "Феофанія". Завідувач відділення професор Головач Ірина Юріївна проявила великий талант і доброту при лікуванні моєї мами. До цього часу ми лікувалися в багатьох лікарнях, проте таке відношення, а саме головне - професіоналізм, зустріла, напевно, вперше.

Також щира подяку лікуючому лікарю Чіпко Тетяні Миронівні, яка будучи вагітною на сотанніх місяцях, всю душу віддавала своїм пацієнтам.

Велика подяка маніпуляційній медсестрі Олі Ковальчук за її "золоті" ручки, медсестрам Валі, Анжелі, Наталі, а також усім-усім нянечкам.

Низький Вам уклін!

← Згорнути
11 Вересня 2011

Наташа О.

Ось уже рік як я після операції головного мозку, почуваю себе дуже добре, але це завдяки найкращим лікарям на світі - Возняку Олександру Михайловичу, Литвиненко Андрію Леонідовичу та усим......
детальніше →

Ось уже рік як я після операції головного мозку, почуваю себе дуже добре, але це завдяки найкращим лікарям на світі - Возняку Олександру Михайловичу, Литвиненко Андрію Леонідовичу та усим лікарям, які врятували моє життя. Велике Вам дякую!!!

← Згорнути
17 Вересня 2011

Неля

Висловлюю найщиріші слова подяки завідувачу центру загальної гінекології, гінекологічної ендокринології та репродуктивної медицини Ярославу Михайловичу Винярському та......
детальніше →

Висловлюю найщиріші слова подяки завідувачу центру загальної гінекології, гінекологічної ендокринології та репродуктивної медицини Ярославу Михайловичу Винярському та лікарю-акушеру-гінекологу Вадиму Миколайовичу Гончаренку.

Це дійсно лікарі з високим професійним рівнем, лікарі від Бога і люди від яких відчуваєш тепло, доброту, ввічливість, турботливість.

Люди яких називають "Людиною з великої Літери".

← Згорнути
16 Жовтня 2011

Татьяна В.

(Майданник О.)  Поздравляю с Днём Рождения! Желаю здоровья, карьерного роста. Благодарю за возвращение к жизни. С уважением, Татьяна  г. Ялта.
6 Листопада 2011

Cергій

Довелось недавно лечить пневмонию в отделениии пульмонологии. Был приятно удивлен профессионализмом врача Лиховского Ю. Работал быстро, четко и со знанием проблематики, хотя до......
детальніше →

Довелось недавно лечить пневмонию в отделениии пульмонологии. Был приятно удивлен профессионализмом врача Лиховского Ю. Работал быстро, четко и со знанием проблематики, хотя до госпитализации три (!!) бригады неотложки ставили совершенно иной диагноз. Назначенное докотором лечение было абсолютно верным и адекватным,  так как пневмония была с осложнением, но поставил "на ноги"  за неделю.  Браво!

← Згорнути
11 Липня 2010

Антоніна

Головному лікарю КЛ «Феофанія» Семеніву І.П. Мій чоловік Василій народився в 1926 р., йому вже 84 роки, який хворіє хворобою Паркінсона, а також дуже хворіє ТБЦ легень. На даний момент......
детальніше →

Головному лікарю КЛ «Феофанія»

Семеніву І.П.

Мій чоловік Василій народився в 1926 р., йому вже 84 роки, який хворіє хворобою Паркінсона, а також дуже хворіє ТБЦ легень. На даний момент ТБЦ немає, але є бронхіт і кашель. Часто лежить в лікарні, в центрі пульмонологі, де всі фахівці дуже уважні . Я, Антоніна І., 1925 р. н., мені 85 років, я завжди лягаю в лікарню з ним в центр пульмонології, тому що він не ходячий, а пересувається тільки на колясці, і ця велика дяка, увага, повага до нас і наших проблем з боку лікарів та медперсоналу.

Це лікарі від Бога, за це їм велике «дякую», хай їх береже Господь Бог, багато, багато років.  Завжди порадять, підкажуть, що потрібно не тільки щодо хвороби, але й в тому, що їх не стосується. Людмила, дай їй Бог здоров’я, яка вона розумниця, вона мене так оздоровила, що я й не сподівалась.   Ми їх любимо, бажаємо їм міцного здоров’я, щастя і всіх земних благ. Ну, а Іван – це вожак всього центру, персонал його відмінний, допомагає в тяжку хвилину, навколо чистота і порядок. Ми їм всім дуже вдячні за все.

Ігор Петрович, ми Вам дуже вдячні за таку красу на території лікарні, це божий рай, так що Вам міцного здоров’я, щастя і так тримати на довгі роки.

З повагою до Вас.  Ми прописані в цій лікарні з 1968 року.

← Згорнути
22 Серпня 2010

Володимир

Кажуть, що любов врятує світ. Це, мабуть, правда, але не все. Ще потрібна доброта. Любов і доброта! Це те, що може зберегти, урятувати світ і, зокрема кожне суспільство. На жаль, в нашому......
детальніше →

Кажуть, що любов врятує світ. Це, мабуть, правда, але не все. Ще потрібна доброта. Любов і доброта! Це те, що може зберегти, урятувати світ і, зокрема кожне суспільство. На жаль, в нашому суспільству цих якостей дуже бракує…  Але на щастя, є острівки, які живуть і користуються цими принципами.

Це – наше відділення функціональної неврології.  Тут вищим принципом відношення до пацієнтів, крім звичайного професіоналізму у великому значенні цього слова є любов і доброта. Це в значній мірі відновлює нам життя.  Можна сказати, що це буквально виконання клятви Гіппократа. Але навіть повне, хоча формальне виконання цього «заповіту» це ще не те. В цьому відділення все це робиться від душі, від щирого серця. І велика подяка співробітникам, починаючи від санітарки, і,  закінчуючи завідувачем відділення.

Особливу подяку хочеться виразити Людмилі  – лікарю від Бога.

Ще Святий Іоан Кронштадтський сказав, що «Ім’я нашого Бога – це любов, благість, чоловіколюбство, щедроти». Він тільки не сказав, що він розміщується в відділі функціональної неврології. Я стверджую, що тут працюють божі люди.

 Від усієї душі виражаю подяку персоналу відділення за їх благородну працю, наслідуючи наступні принципи: любові, доброти, чоловіколюбства, відновлюють нам здоров’я, настрій, дають нам віру у життя!

Кланяюсь Вам, економіст,  ветеран відділення функціональної неврології.

← Згорнути
30 Липня 2010

Нина, Светлана

Главному врачу КБ «Феофания» от пациентов отделения функциональной неврологии   Природа – мать мудра: Волею судьбы в ОФН Свела тех, у кого болит и плачет душа, Много было......
детальніше →

Главному врачу

КБ «Феофания»

от пациентов отделения функциональной неврологии

 

Природа – мать мудра:

Волею судьбы в ОФН

Свела тех, у кого болит и плачет душа,

Много было невзгод.

Здесь уютно нам всем и тепло

И душа постепенно отходит

Возвращаемся к жизни активной

Много солнца вокруг и добра

Щедрость сердец врачей и сестер восхищает

И желание взять нашу боль на себя.

Всем помочь, поддержать, вселить веру.

Здесь работают люди с призванием души.

А не с «липовыми документами» (как это иногда бывает)

Много знают они и умеют!

Люди в белых халатах!

Родились Вы с прекрасной душой

Вы могли бы объять всех нас сразу

Но не в силах все сразу нам дать

Как нежны, терпеливы Вы с нами (порой до придела).

Создавая хорошее настроение, тягу к жизни

И уверенность в завтрашнем дне

Благодарны мы Вам бесконечно!

Да хранит Вас всех Бог!

Процветания родной клинической больнице «Феофания»

На долгие – долгие годы!

Хочется сказать добрые слова и в адрес сложенного коллектива, возглавляемого высокопрофессиональным физиотерапевтом.

С искренним уважением пациенты.

← Згорнути
19 Квітня 2011

Катерина

Примите искренние слова благодарности за возможность участия в конференции 07 апреля. Очень интересная и полезная программа. Все доклады уникальны. Прекрасная организация работы, ......
детальніше →

Примите искренние слова благодарности за возможность участия в конференции 07 апреля. Очень интересная и полезная программа. Все доклады уникальны. Прекрасная организация работы,  доступный организационный взнос.

Убедительная просьба, информацию о будуших конференциях размещать на сайте.

← Згорнути